LUSHNJA PORTAL
MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Shkruani diqka duke filluar me fjalen"MOS

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
KLEA
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 76
Join date : 28/03/2009
Location : MILANO

MesazhTitulli: Shkruani diqka duke filluar me fjalen"MOS   Thu Aug 06, 2009 9:17 pm

Ketu shkruani diq duke filluar me fjalen "MOS"
Mos mendo se nuk te dua....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.ambra.forumattivo.com
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 30
Location : Genova

MesazhTitulli: Re: Shkruani diqka duke filluar me fjalen"MOS   Sat Aug 08, 2009 4:21 pm

Mos ,mendoja se me doje !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Ledi
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 120
Join date : 31/08/2008
Age : 35
Location : Athens

MesazhTitulli: Re: Shkruani diqka duke filluar me fjalen"MOS   Fri Aug 21, 2009 3:31 pm

Mos mendo se te harrova,
Mos mendo se cdo gje mbaroj,
Mos e mbyll ti zemren tende, sepse akoma te dashuroj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Engjellusha
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 44
Join date : 29/08/2009

MesazhTitulli: Re: Shkruani diqka duke filluar me fjalen"MOS   Sat Aug 29, 2009 9:23 pm

Mos luaj me ndjenjat e mija se te vret perendia
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Shkruani diqka duke filluar me fjalen"MOS   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Shkruani diqka duke filluar me fjalen"MOS
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» "Dublinasit" Pjesa e I
» POEZI NGA GRIGOR JOVANI TE ZGJEDHURA NGA "SOFRA POETIKE"
» Naile Zhupani: "KOSOVES" - poezi nga Arshi Pipa
» Qamil L. Zekolli:Me rastin e pėrkujtimit tė trembėdhjetėvjetorit tė rėnjes heroike tė Komandantit tė Brigadės 121-"Kumanova" tė UCK-sė, Ismet Jashari dhe 65 dhe Dėshmorėve tė kėsaj Brigade
» Lidhja e shkrimtarėve tė Kosovės (LSHK), nxori numrin 2 tė revstes "Metafora"

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Kultura :: Tema shoqėrore-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Create your own blog