LUSHNJA PORTAL
MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si duhet tė sillemi me njėri-tjetrin qoftė edhe nė botėn virtuale?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
KLEA
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 76
Join date : 28/03/2009
Location : MILANO

MesazhTitulli: Si duhet tė sillemi me njėri-tjetrin qoftė edhe nė botėn virtuale?   Thu Aug 06, 2009 9:12 pm

besoi se sduhet te kete mosmarrveshje ne boten virtuale sepse nuk njihemi asnje me njeri tjetrin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.ambra.forumattivo.com
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 30
Location : Genova

MesazhTitulli: Re: Si duhet tė sillemi me njėri-tjetrin qoftė edhe nė botėn virtuale?   Sat Aug 08, 2009 4:25 pm

Sjellja me e mire eshte te jesh i sinqert dhe te respektosh dhe mendimin e tjetrit !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Ledi
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 120
Join date : 31/08/2008
Age : 35
Location : Athens

MesazhTitulli: Re: Si duhet tė sillemi me njėri-tjetrin qoftė edhe nė botėn virtuale?   Fri Aug 21, 2009 3:19 pm

Besoj qe sjellja e njeriut nuk duhet te ndryshoj, duhet te jete njelloj si ne boten virtuale ashtu dhe ne ate te perditshme (te zakonshme). N.q.s njeriu ka nje nivel kulture duhet ta ruaj dhe ta cfaq ate njelloj kudo qe te jete, sepse ndryshe do te ishte nje ipokrit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Si duhet tė sillemi me njėri-tjetrin qoftė edhe nė botėn virtuale?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Si duhet tė sillemi me njėri-tjetrin qoftė edhe nė botėn virtuale?
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» SI TE HUMBNI PESHEN E TEPERT
» Kush i tha Zahir Pajazitit ta vranė Dr. Rugoven?-Flet Hasan Zeneli, bashkėluftėtar i Zahir Pajazitit: Duhet tė zbardhet vrasja e Zahirit
» Kastriot Myftaraj: Njė ditė, Perėndimi do t' u thotė shqiptarėve se duhet tė luftojnė fundamentalizmin islamik
» Femra, ja kėshillat sekrete qė duhet t'i dini?!
» Vladimir Bruēaj: Shqiptarėt nė Europė duhet tė shkojnė tė bashkuar, por si europian

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Kultura :: Tema shoqėrore-
Kėrce tek:  
Free forum | Computers and Internet | Software | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Sosblogs.com