LUSHNJA PORTAL
MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 u vendos martesa e homoseksualeve ne shqiperi vendim i drejt apo i gabuar?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
ermaltoli
Antar i ri
Antar i ri
avatar

Numri i postimeve : 4
Join date : 11/05/2009
Age : 30

MesazhTitulli: u vendos martesa e homoseksualeve ne shqiperi vendim i drejt apo i gabuar?   Tue Aug 04, 2009 12:51 am

u vendos martesa e homoseksualeve ne shqiperi vendim i drejt apo i gabuar?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
gloria
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 71
Join date : 10/10/2008

MesazhTitulli: Re: u vendos martesa e homoseksualeve ne shqiperi vendim i drejt apo i gabuar?   Wed Aug 05, 2009 8:12 pm

une jam jashte shtetit ketu ehu kjo nuk eshte nje pyetje qe i ka pergjigjet menjehere, ketu ka shume polemika dhe grindje per kete gje
persa me perket mua Question Question Question Question
no coment Cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 30
Location : Genova

MesazhTitulli: Re: u vendos martesa e homoseksualeve ne shqiperi vendim i drejt apo i gabuar?   Thu Aug 06, 2009 4:26 pm

Jam komplet kunder ketij vendimi , fakti i mosdiskriminimit mjafton dhe eshte shume !Dhe pastaj shqiperia per integrimin ne europ ka shume gjera me te rendesishme per te kryer .Pastaj asnje shtet i b. europian nuk ka nje ligj qe miraton mortesat mibis homoseksualeve!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
KLEA
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 76
Join date : 28/03/2009
Location : MILANO

MesazhTitulli: Re: u vendos martesa e homoseksualeve ne shqiperi vendim i drejt apo i gabuar?   Thu Aug 06, 2009 9:20 pm

un nuk jam dakort me kete neqoftese zoti te ka dhene jeten mundohu ta jetosh kshu sic je
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.ambra.forumattivo.com
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 30
Location : Genova

MesazhTitulli: Re: u vendos martesa e homoseksualeve ne shqiperi vendim i drejt apo i gabuar?   Sat Aug 08, 2009 4:14 pm

Normal zoti ka bere femren ka bere dhe mashkullin , skemi pse dalim kunder ligjeve te zotit !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: u vendos martesa e homoseksualeve ne shqiperi vendim i drejt apo i gabuar?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
u vendos martesa e homoseksualeve ne shqiperi vendim i drejt apo i gabuar?
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Martesa e hershme, shkelje e tė drejtave tė njeriut
» Apostol Kotani: Shqipėria ishte i vetmi vend, ku nuk u persekutua asnjė hebre
» NGA HISTORIKU I NDĖRTIMIT TĖ RRUGĖVE AUTOMOBILISTIKE
» Xhorxh Gordon Bajroni, Poeti qė u kėndoi shqiptarėve dhe Shqipėrisė
» Historia e lashtė

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Shtypi dhe politika :: Tema e shtypit tė ditės-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Create a free blog