MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Nje pershendetje te ngrohte per Taon

Shko poshtė 
AutoriMesazh
gloria
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 71
Join date : 10/10/2008

MesazhTitulli: Nje pershendetje te ngrohte per Taon   Fri Jul 17, 2009 5:05 pm

Te pershendes Tao dhe te uroj pushime te gezuara kudo qe te jesh.

eeeee eeeee eeeee eeeee Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
tao
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 26
Join date : 26/11/2008
Age : 106
Location : Lushnja

MesazhTitulli: Re: Nje pershendetje te ngrohte per Taon   Wed Aug 26, 2009 7:34 pm

ShSH falmindderit ,online kur do jesh se dua t pyes per dicka ,klm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Nje pershendetje te ngrohte per Taon
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pėrshėndetje nga zemra!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Me prane njeri-tjetrit :: Pėrshėndetje dhe urime-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Sosblogs.com