LUSHNJA PORTAL
MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Lushnje: E ze korenti, vdes 51 vjecari

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
etmond
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 294
Join date : 30/08/2008
Age : 40
Location : Athine.

MesazhTitulli: Lushnje: E ze korenti, vdes 51 vjecari   Tue Jul 14, 2009 10:24 am

E ze korenti, vdes 51 vjecari
Ngjarja ka ndodhur
pasditen e sė dielės nė fshatin Kėmishtaj tė rrethit Lushnje. Nga
burimet policore mėsohet se punonjėsi i fabrikės sė miellit nė kėtė
fshat Tafil Tafa 51 vjec ishte duke punuar nė fabrikė dhe pas njė
defekti tė rrymės elektrike ai ka tentuar qė tė zėvendėsojė njė kabėll
elektrik tė djegur. Rryma qė ka pėrshkuar nė atė kohė ka qenė shumė e
fortė dhe goditja elektrike i ka shkatuar vdekjen e mėnjehėrshme 51
vjecarit.Policia e cila u
zinjalizua pėr kėtė ngjarje pas ekspertizės sė vendit tė ngjarjes ka
vėnė nė pranga menjėherė pronarin e fabrikės sė miellit Panajot Ciroko
46 vjec nėn akuzėn e “Shkeljes sė rregullave tė mbrojtjes nė punė”.
Ciroko para se ti thoshte punonjėsit tė vet, viktimės, pėr tė ndėrruar
kablin duhet qė ti kėrkonte atij qė tė zbatonte rregullat e sigurimit
teknik nė punė.Fieri.Com / Xhemil Beharaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
 
Lushnje: E ze korenti, vdes 51 vjecari
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Vdes kirurgu i njohur, Ali Zatriqi
» SMAIL GASHI SLLOVIA: DHUNA SĖRBE NĖ TREVĖN E LYPJANIT(I) dhe (II)
» Vdes poetesha Sadete PRESHEVA nė moshėn 62 vjecare - VIDEO
» Vdes Steve Jobs, themeluesi i kompanisė Apple
» Nepalezi 76-vjeēar, mė i moshuari qė ėshtė ngjitur nė Everest

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Lajme te portalit-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Sosblogs.com