LUSHNJA PORTAL
MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Njeriu e komandon dashurine apo dashuria njeriun?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
ermaltoli
Antar i ri
Antar i ri
avatar

Numri i postimeve : 4
Join date : 11/05/2009
Age : 30

MesazhTitulli: Njeriu e komandon dashurine apo dashuria njeriun?   Fri Jul 10, 2009 9:23 pm

Njeriu e komandon dashurine apo dashuria njeriun?
Jepni mendimin tuaj!

moderuar nga Faviola
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
prishtinasi-1
Antar i ri
Antar i ri


Numri i postimeve : 1
Join date : 10/02/2010

MesazhTitulli: Re: Njeriu e komandon dashurine apo dashuria njeriun?   Wed Feb 10, 2010 8:44 am

dashurija ska timon as njeru nuk e komandon
me ni fjal mund te them se njeriu varet nga dashurija
nese ska dashuri ska as jet ne harmoni
kshtu qe definitive per mendimin tim
dashurija oshte ne komandim Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Njeriu e komandon dashurine apo dashuria njeriun?
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ramiz Dermaku: Njeriu ėshtė mė i fortė se guri e druri
» Fjalė tė Urta - ISLAME
» 1999, Ja si u mor peng autobusi grek nga emigranti shqiptar
» Urim Gjata: Njeriu qė urrejtjen e ktheu nė paqe dhe pajtim
» Pjetėr NREJAJ:Dr. Rugova, njeriu me vlera tė mėdha dhe me ndjenja tė larta kombėtare

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Ndjenje dhe dashuri :: Ne kerkim te romances-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | www.sosblogs.com