LUSHNJA PORTAL
MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Europa dhe emigrantet! C'mendim keni per ngjariet e ndodhura se fundmi?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
etmond
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 294
Join date : 30/08/2008
Age : 39
Location : Athine.

MesazhTitulli: Europa dhe emigrantet! C'mendim keni per ngjariet e ndodhura se fundmi?   Fri Jun 12, 2009 4:44 pm

Do kisha deshire qe te gjithe antaret e Lushnja.com, si dhe mundesishte c'do vizitor, te japin mendimin e tyre persa i perket ngjarieve te fundit qe kane ndodhur ne mbare evropen ne kurris te emigrateve.

Pra, rezultatet e votimeve ne mbare evropen fuqizuan me se shumti forcat e djathta ekstremiste dhe nacionaliste, duke rritur frymen e rracizmit dhe te ksenofobis dhe nuk zgjati shume, regimet kundrejte emigranteve ishin te menjehereshme.
Arrestime, keqtrajtim, dhune ndaj te huajve dhe nje revolte e "politizuar" kontrolluar nga mediat vendase.
Ju c'mendim keni?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
 
Europa dhe emigrantet! C'mendim keni per ngjariet e ndodhura se fundmi?
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Veēoritė e Skėnderbeut, qė nuk i keni njohur mė parė
» Ē'ndodh me profilet ne Facebook pasi te keni vdekur?
» Rama: Europa ka nevojė pėr Ballkanin. Merkel: E mbėshtesim Shqipėrinė nė rrugėn drejt BE-sė (Foto/ Video)
» VARGJE NGA AGIM DOĒI-PO HEDH KETU "VARGJE TE VJETERUAR"....NDOSHTA PERMENDEN FAKTE QE I KENI HJARRUAR......LEXOJINI DHE "SHMALLUNI"....

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: ē'eshtja kombetare :: Emigrimi-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Sosblogs