LUSHNJA PORTAL
MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Gjyqtar maqedonas ne Lushnje, Elbasani, sot per bojkotin

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 30
Location : Genova

MesazhTitulli: Gjyqtar maqedonas ne Lushnje, Elbasani, sot per bojkotin   Thu May 21, 2009 11:55 am

Ndeshjen e fundit ku do te percaktohet nje ekip qe do te bjere me poshte, mes Lushnjes dhe Partizanit do ta gjykoje nje treshe nga Maqedonia, me kryesor Aleksander Stavrev. Ekipi qe do te bjere mes Partizanit e Lushnjes do te shoqeroje Elbasanin, qe nuk do te dale ne fushe, ne perballjen e fundit per t'iu pergjigjur ne kete menyre rezultateve te ndeshjeve te fundit, te cilat i ka denuar publikisht, nepermjet drejtuesve te tij. Dy dite para ndeshjeve, pritet qe FSHF dhe klubi i Elbasanit te negociojne per te arritur nje ujdi, qe te pakten ecuria e kampionatit te mos mbyllet me nje shfaqje te tille, qe ne rast bojkoti do te quhet deshtim i plote. Sipas drejtuesve te FSHF-se, eshte pergjegjesi e klubeve, qe ne ndeshjet e fundit kane shfaqur mungese serioziteti dhe per rrjedhoje kane prishur imazhin e tyre. Ne javen e fundit, Elbasani edhe ne rast se fiton ndeshjen, do te bjere ne nje kategori me poshte, ndersa ne Lushnje varet fati i nje ekipi tjeter te madh, si Partizani.

marr nga koha jone
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
 
Gjyqtar maqedonas ne Lushnje, Elbasani, sot per bojkotin
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Shtypi maqedonas: Haki Haziri tradhėtoi "vrasėsit"![/
» OEK dhe BSPK vazhdojnė bojkotin e Kėshillit Ekonomik-Social
» Salih Mehmeti:Decentralizimi antishqiptar maqedonas
» Baki Ymeri: Majmunizmi maqedonas dhe shqiptarėt e Rekės shqiptare
» Qytetet shqiptare-Elbasani

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Lajme te portalit-
Kėrce tek:  
Forumotion.com | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Sosblogs.com