LUSHNJA PORTAL
MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 cmendim keni per kete keng?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
lushnja zemra jon
Antar i ri
Antar i ri
avatar

Numri i postimeve : 17
Join date : 03/05/2009
Age : 34
Location : athens

MesazhTitulli: cmendim keni per kete keng?   Sat May 16, 2009 11:47 pm

ateher esht nje keng e krijuar nga un gjithashtu dhe kendoj mendimi juaj do me ndimonte shum....www.youtube.com/watch?v=s_hx6uaUoUw
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
cmendim keni per kete keng?
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Kėngė dhe shkrime pėr Nėnė Terezėn
» Fadil Demaku: Demokracia primitive kosovare; O loptė e mia ma t'mirat n'katun
» Jahė Sadrija: Historiku i shkollės fillore "Ganimete Tėrbeshi" nė Ponoshec
» Hilmi Saraēi: Aziz Zhilivoda luftėtar dhe udhėheqės i shquar pėr Shqipėrinė etnike (1912 - 1994) (I)
» AGIM GASHI:NJĖ LUTJE PĖR SHQIPEN TIME

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Kultura :: Bota muzikore-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Sosblogs