LUSHNJA PORTAL
MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 170 Shqiptarė tė bllokuar nė Trieste

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
etmond
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 294
Join date : 30/08/2008
Age : 40
Location : Athine.

MesazhTitulli: 170 Shqiptarė tė bllokuar nė Trieste   Fri May 08, 2009 5:50 pm

170 Shqiptarė tė bllokuar nė Trieste

170 shqiptarė me pashaporta me viza Shengen janė bllokuar nga policia italiane nė portin e Triestes e cila po kontrollon dokumentet e tyre pėr parregullsi tė mundėshme. Nė verifikimin e dokumenteve (KUJDES!!!) tė gjithėve ju ėshtė kėrkuar nėse kanė bėrė prenotimin pėr tė fjetur nė ndonjė hotel nė Itali...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
 
170 Shqiptarė tė bllokuar nė Trieste
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Rrahje mes shqiptarėve e serbėve nė palestrėn e Mitrovicės
» Xhorxh Gordon Bajroni, Poeti qė u kėndoi shqiptarėve dhe Shqipėrisė
» Kush ėshtė vajza tė cilėn nė 19:30 e presin nė "randez-vous" mbi tre milionė shqiptarė!
» Sylejman Aliu:Pėrse Dik Marti nuk pėrmend krimet serbe mbi shqiptarėt?
» Hilmi Saraēi: Si u pushkatuan 21 shqiptarė nga forcat partizane komuniste...

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Shtypi dhe politika :: Tema e shtypit tė ditės-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs