LUSHNJA PORTAL
MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Mesazhi mė i lartė i dashurisė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 30
Location : Genova

MesazhTitulli: Mesazhi mė i lartė i dashurisė   Thu Apr 30, 2009 5:31 am

Nė kullėn televizive nė Berlin janė vendosur mesazhe dashurie nė lartėsi prej 150 metrashKompania gjermane pėr telekomunikim ka zgjedhur mesazhet mė tė bukura tė dashurisė tė cilat klientėt e kėsaj kompanie i kanė dėrguar nė portalin nė internet dhe me to do ta zbukurojnė kullėn televizive. “Ti je gjėja mė e bukur qė mė ka ndodhur” dhe “Nuk do tė lejoj asnjėherė tė largohesh”, janė disa nga mesazhet tė cilat do ta zbukurojnė kullėn. Deri nė fund tė prillit do tė zbukurohet e gjithė kulla me grafitet e dashurisė, ndėrsa ato do tė qėndrojnė aty deri nė fund tė majit.

IkubInfo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
 
Mesazhi mė i lartė i dashurisė
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ahmet Murati: Poezi: Titulli: "Ninulla e dashurisė"; Poetry: Title: "Lullaby of Love"
» Shaban Cakoli: KĖNGĖT E ATDHEUT-DASMAVE DHE DASHURISĖ NĖ TREVAT TONA
» KRISTAQ TURTULLI:Disa mendime rreth krijimtarisė sė kėngėtarit tė dashurisė Pėrparim Hysi
» Marifetet qė pėrdorin femrat pė tė manipuluar meshkujt dhe shenjat e dashurisė
» Qirinjėt e natės sė dashurisė!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Lajme te portalit-
Kėrce tek:  
Create a forum on Forumotion | Computers and Internet | Software | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | www.sosblogs.com