LUSHNJA PORTAL
MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 stacione shqiptare

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
bernard
Antar i ri
Antar i ri
avatar

Numri i postimeve : 4
Join date : 19/04/2009
Age : 39
Location : www.kemishtaj.com

MesazhTitulli: stacione shqiptare   Sun Apr 19, 2009 2:30 am

si mund te shohim stacione televizive shqiptare ne internet se programi web.tv i digitalb nuk funksionon me?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.discoatlantis.co.nr
 
stacione shqiptare
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Tregime nga gratė shqiptare
» Thenie nga Personalitete te Ndritura Shqiptare
» Letėrsia shqiptare
» Veshje Popullore Shqiptare
» Mafia shqiptare dhe mafia shqipfolėse

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Me prane njeri-tjetrit :: Ndihmoni njėri-tjetrin-
Kėrce tek:  
Create a forum on Forumotion | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Free blog