LUSHNJA PORTAL
MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cila eshte 'Pasuria' me e madhe qe keni?!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
KLEA
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 76
Join date : 28/03/2009
Location : MILANO

MesazhTitulli: Cila eshte 'Pasuria' me e madhe qe keni?!   Wed Apr 01, 2009 12:35 pm

Familja .... !! & shendeti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.ambra.forumattivo.com
Ledi
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 120
Join date : 31/08/2008
Age : 34
Location : Athens

MesazhTitulli: Re: Cila eshte 'Pasuria' me e madhe qe keni?!   Thu Apr 02, 2009 1:59 pm

Medja dhe shendeti! Sepse po te kesh shendetin dhe mendje te forte besoj se i arrin te gjitha.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Engjellusha
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 44
Join date : 29/08/2009

MesazhTitulli: Re: Cila eshte 'Pasuria' me e madhe qe keni?!   Sat Aug 29, 2009 9:53 pm

FAMILJA
SHENDETI
DASHURIA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cila eshte 'Pasuria' me e madhe qe keni?!   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cila eshte 'Pasuria' me e madhe qe keni?!
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Foto nga Floresita Bossi:PARAJA NUK ESHTE GJITHCKA,,,,POR CFARE ESHTE MIQTE E MI???
» Cila ishte ana e errėt e pilotit qė rrėzoi aeroplanin e Germanwings?
» Prend Qetta: Thirrja per mosbindje civile eshte Antikombetare per momentin Z. Akademik
» Gonxhe Bojaxhiu-Nėna Tereze:JETOJE JETEN...
» Ēka ėshtė Filozofia

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Kultura :: Tema shoqėrore-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | www.sosblogs.com