MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 : Si e ndjeni veten ne webfaqen..LUSHNJA.COM

Shko poshtė 
AutoriMesazh
KLEA
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 76
Join date : 28/03/2009
Location : MILANO

MesazhTitulli: : Si e ndjeni veten ne webfaqen..LUSHNJA.COM   Wed Apr 01, 2009 12:32 pm

deri tani ndjehem shum mir eeeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.ambra.forumattivo.com
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Re: : Si e ndjeni veten ne webfaqen..LUSHNJA.COM   Wed Apr 01, 2009 7:23 pm

Na behet shume qejfi Klea , por gjithsesi e them qe ne kete faqe duhet akoma shume pune .

Dhe per kete duhet ndihma e te gjith neve , sepsevete jam perpjekur shume , por per te fut cdo dite ndonje lajm apo dicka tjeter me duhet edhe ndihma juaj . keshtu ju ftoj te gjitheve te aktivizoheni dhe ta rrisim sa me shume komunitetin lushnjar ne kete forum! ju pershendes te gjitheve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
KLEA
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 76
Join date : 28/03/2009
Location : MILANO

MesazhTitulli: Re: : Si e ndjeni veten ne webfaqen..LUSHNJA.COM   Thu Apr 02, 2009 3:00 am

klas fareeeeeeeeee ndjehem hmmmmmm ncjerrni kokat ku e keni futur oreeeeeeeeeeeeeeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.ambra.forumattivo.com
Engjellusha
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 44
Join date : 29/08/2009

MesazhTitulli: Re: : Si e ndjeni veten ne webfaqen..LUSHNJA.COM   Sat Aug 29, 2009 9:55 pm

MJAFT MIRE NDJEHEM
ME PELQEN DIZAJNI POASHTU EDHE TEMATQE KA KY FORUM
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: : Si e ndjeni veten ne webfaqen..LUSHNJA.COM   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
: Si e ndjeni veten ne webfaqen..LUSHNJA.COM
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Esat Ahmeti:Ai qė nuk e njeh veten, nuk mund ta njohė as tjetrin
» REXHEP SHAHU:METAFORA E LIRISĖ OSE DIALOG I PĖRFYTYRUAR ME VETEN

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Kultura :: Tema shoqėrore-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Free blog