LUSHNJA PORTAL
MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Para dhe pas marteses

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Ledi
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 120
Join date : 31/08/2008
Age : 35
Location : Athens

MesazhTitulli: Para dhe pas marteses   Tue Mar 17, 2009 10:09 pm

Para martese:


Burri: Mė nė fund! Oh sa e kam pritur kėtė ēast


Gruaja: Do qė tė ik?


Burri:U ēmėnde? As ndėrmėnd tė mos tė tė shkojė


Gruaja:Mė do?


Burri:Natyrisht! Gjithmonė!


Gruaja:Mė ke tradhėtuar?


Burri:Oh Zot! Natyrisht qė jo.


Gruaja:Do bėsh sex vetėm me mua?


Burri:sigurisht. Do shfrytėzoj ēdo rast pėr atė punė.


Gruaja:Do mė rrahėsh??


Burri:U ēmėnde? Pyetje ėshtė kjo?


Gruaja:Duhet tė tė besoj???


Burri:Duhet ta dish mirė kėtė.


Pas martese: lexoni dialogun nga poshtė lart
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Para dhe pas marteses
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Daut demaku:Shenjat para kthesave
» Xhafer Leci:Pas pavarėsisė sė Shqipėrisė, festa mė e madhe ėshtė pavarėsia e Kosovės
» Kush e ndihmoi dhe kush e tradhtoi Adem Jasharin (Video)
» Njė 16 vjeēare bėhet nėnė nė minutat e para tė 2015'ės
» A janė kėta vrasėsit e policit Shemsi Gashi? (Foto)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Argetim dhe zbavitje :: Humor shqiptare-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | www.sosblogs.com