LUSHNJA PORTAL
MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 sa te sinqert jemi ne shqiptaret me njeri tjetrin kur ne mes eshte paraja?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
JURGENI
Antar i ri
Antar i ri
avatar

Numri i postimeve : 17
Join date : 28/06/2008
Age : 34

MesazhTitulli: sa te sinqert jemi ne shqiptaret me njeri tjetrin kur ne mes eshte paraja?   Thu Mar 05, 2009 10:41 pm

Jepni mendimet tuaja!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
gloria
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 71
Join date : 10/10/2008

MesazhTitulli: Re: sa te sinqert jemi ne shqiptaret me njeri tjetrin kur ne mes eshte paraja?   Fri Mar 06, 2009 2:29 pm

Crying or Very sad Epo te gjithe nuk jane te sinqerte me njeri tjetrin, disa genjejne, mashtrojne madje vrasin edhe per te fituar shume para. Ne boten e sotme nuk i dihet se cfare te besh me parate e tua dhe kuje ti besosh. Persa u perket familjeve, ka nga ato qe i zgjidhin punet e parave duke komunikuar me njeri tjetrin dhe duke gjetur nje zgjidhje, ka nga ata qe grinden gjithe kohes dhe thone te bejme ashtu, tjetri thote jo ashtu por keshtu. Ka edhe familje qe ndahen per shkak te parave. Me e mira eshte te jesh i kujdesshem me parate e tua dhe ti investosh ato ne nje menyre te zgjuar.
Pershendetje lol! lol! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
etmond
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 294
Join date : 30/08/2008
Age : 40
Location : Athine.

MesazhTitulli: Re: sa te sinqert jemi ne shqiptaret me njeri tjetrin kur ne mes eshte paraja?   Sat Mar 07, 2009 1:45 pm

Nje pershendetje te gjitheve meqe une jame besoje nje nga antaret me te rinje te Lushnja com. hop
Persa i perket sinqeritetit ndermjet nesh, apo ndermjet shqiptareve ne pergjithesi nuk besoje se jemi ne nivelin e duhur pasi tashme kemi humbur shume terren dhe ja kemi lene vendin intriges dhe ironis plus tregueseve te tjere te cilet jane te pa shmangshem, arsyet jane te shumta per kete (arritje) tonen te cilen me sa duket ne e kemi te inportuar dhe te rrenjosur ne civilizim shqiptar, nuk behen me perpjekje per te arritur ciltersin e dikurshme te cilen e kishim zili e kishim si shembull dhe tanime flasim me mallengji per ato koh te cilat me sa duket tashme perbejne te kaluaren! farao
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: sa te sinqert jemi ne shqiptaret me njeri tjetrin kur ne mes eshte paraja?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
sa te sinqert jemi ne shqiptaret me njeri tjetrin kur ne mes eshte paraja?
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» AGIM GASHI - ANGELA MĖRKELIT
» JEMI SHQIPTAR ME TRI BESIME- Poezi nga ;Lek Mrijaj
» Agim Vuniqi: Shqiptaro-amerikanėt e Michiganit festojnė fitoren e koalicionit Berisha-Meta
» Milazim Kadriu: Pėrpellaci fshati nė tė cilin nuk jeton mė njeri
» Dardan Velija: Njė biografi siē s'jemi mėsuar tė shohim

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Shtypi dhe politika :: Problematika shqiptare-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Create your own blog