LUSHNJA PORTAL
MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 pershendetje per te gjithe ata qe jane nga Lushnja.

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
gloria
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 71
Join date : 10/10/2008

MesazhTitulli: pershendetje per te gjithe ata qe jane nga Lushnja.   Sat Feb 14, 2009 3:54 pm

Smile Smile Smile Me falni qe nuk jam dukur me ketu. Por une dua ti pershendes te gjithe anetaret qe jane nga lushnja dhe ata qe jetojne edhe jashte shtetit. Pershendetje te gjitheve.
Nje gje dua tju them mos u dorezoni duke menduar per te ardhmen tuaj dhe duke planifikuar per te Very Happy . Dua te pershendes vecanterisht Lopezen qe chaton gjithnje te chati i vogel dhe eshte gjithnje e shkathet per ti pershendetur te gjithe po ashtu edhe te tjeret pershendetje Lopeza. Madje dhe te tjeret qe jane te regjistruar ketu.
Dhe nje here pershendetje te gjitheve. Qofshi mire.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
pershendetje per te gjithe ata qe jane nga Lushnja.
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Gjergj Habilaj :NJE PERSHENDETJE NGA VLORA.........PER KOSOVEN MARTIRE....!
» Nga tradita jonė-Plisi
» Cikėl shkrimesh rreth punės me nxėnės me aftėsi tė kufizuara mendore!
» Tekstet e stėrngarkuara
» Syle Mujaj: Tema: KUSH JANE, KU JANE TE BURGOSURIT POLITIK TE KOSOVES 1981-2010

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Shtypi dhe politika :: Aktualitete shoqėrore-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Sosblogs.com