MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 15 Mėnyra pėr tu bėrė joshėse

Shko poshtė 
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: 15 Mėnyra pėr tu bėrė joshėse   Mon Jan 26, 2009 6:48 pm

ėshtė e le htė qė njė femėr e cila ka plot detyrime familjare tė ketė shumė kohė pėr t’u kujdesur pėr veten e saj. Por nuk ėshtė kurrė vonė qė sapo tė gjeni pak kohė tė lirė t’u futeni punės pėr tė ndryshuar dhe pėr tė qenė sa mė tėrheqėse nė sytė e partnerit. Duket si njė ėndėrr qė njė grua tė luajė njė rol tė tillė pas 10 orėsh punė, pa pėrmendur detyrat qė duhet tė pėrmbushė nė familje. Eshtė pėr tė ardhur keq qė femrat nuk po e pėrdorin mė kėtė sharm tė tyre. Tani ka ardhur koha qė femrat tė zgjohen dhe tė bėhen “perėndesha tė seksit”. Pikėrisht pėr kėtė arsye seksologėt rekomandojnė 20 mėnyrat pėr t’u bėrė joshėse.

1- Thuaj disa fjalė partnerit para se tė shtrihesh nė krevat, qė mund tė jenė fjalė ēfarėdo dhe nuk ka pse tė aludohet seksi. Thoni ato fjalė me zė seksi, qė tė duken tė buta dhe deri diku jo normale.

2- Mos vish kėmishė nate pasi tė kesh bėrė njė dush. Thjesht mbulohu me njė peshqir, mundėsisht tė shkurter, pa fshire pikat e ujit tė mbetura nė lėkurė. Lėreni qė peshqiri tė tregojė pjesėt mė magjepėse tė trupit tuaj.

3- Bėni ecjen tuaj sa mė shume seksi duke u pėrpjekur tė lėkundni vithet tuaja dhe mos harroni tė mbani drejt kurrizin tuaj qė tė evidentohet sa mė shumė gjoksi dhe te duket mė shumė vrull.

4- Njė erė e lehtė djerse mund tė shtoje kėnaqėsinė e dyanshme gjatė parapritjes pėr seks. Kjo nuk do tė thotė se ju kėshillohet tė bėni stėrvitje para se tė bėni seks, por mund tė merrni nė konsideratė njė zbavitje tė vogėl nė qilim.

5- Shpikni njė nofkė pėr veten tuaj. Diēka tė kėndshme, tė ėmbėl dhe tė shijshme. Partneri juaj nuk duhet me doemos tė dijė pėr tė.

6- Kollituni pak mė shumė se sa duhet. Vishni tė brendshme tė stilit tė lartė, mėndafsh me dantellė. Pėrsėri nuk keni pse t’ia tregoni ato partnerit tuaj. Thjesht do tė vėreni se do tė keni njė gjėndje shpirtėrore shumė sensuale duke ndjerė prekjen e mendafshit nė lekurėn tuaj.

7- Mos qėndroni mė nė distancė pasi bashkėshorti juaj mund tė mos kuptojė qėllimet tuaja tė prapta.

8- Harrojini pėr disa ditė rrobat e pėrditshme tė shtėpisė. Vishni pantallona tė shkurtra me njė prerje shumė tė shkurtėr dhe lini tė brendshmet tuaja nė sirtar. Nisni nje bisedė pėrfundimi i tė cilės do tė jetė zhveshja, nė mėnyrė qė partneri tė shohė se ju s’kishit asgjė poshtė.

9- Hartoni vetė njė plan seksi tė papritur.

10- Vishni fustan tė tejdukshėm dhe qėndroni aty ku drita ndriēon mė shumė. Sė shpejti do ta kuptoni se ēdo tė ndodhė.

11- Blini njė fustan nate apo rrobė shtėpie me shumė kopsa. Lėrini disa prej tyre zbėrthyer, qė tė shihni se ēdo tė ndodhė mė pas.

12- Shiheni atė direkt nė sy, sikur po kėrkoni diēka nė sytė e tij. Ai mė siguri do t’ju pyesė pėrse po e vėshtroni aq shumė.

13- Njė kėrcim i improvizuar erotik ėshtė gjithnjė i mirėpritur.

14- Nėsė kohėt e fundit keni qenė pasive, atėherė vėreni veten nė rolin kryesor. Shpesh burrave u pėlqen qė tė drejtohen nga gratė nė momentet e tyre tė afshit.

15- Luaj rolin e vajzės lozonjare dhe flirto me tė nė mėnyrė shumė energjike. Ngadalė por me siguri ripunoni me mėnyrat e vjetra tė sjelljes, filloni tė qeshni nėn hundė ashtu si nė fillimet e lidhjes tuaj.


BluetoothNuk ėshtė e le htė qė njė femėr e cila ka plot detyrime familjare tė ketė shumė kohė pėr t’u kujdesur pėr veten e saj. Por nuk ėshtė kurrė vonė qė sapo tė gjeni pak kohė tė lirė t’u futeni punės pėr tė ndryshuar dhe pėr tė qenė sa mė tėrheqėse nė sytė e partnerit. Duket si njė ėndėrr qė njė grua tė luajė njė rol tė tillė pas 10 orėsh punė, pa pėrmendur detyrat qė duhet tė pėrmbushė nė familje. Eshtė pėr tė ardhur keq qė femrat nuk po e pėrdorin mė kėtė sharm tė tyre. Tani ka ardhur koha qė femrat tė zgjohen dhe tė bėhen “perėndesha tė seksit”. Pikėrisht pėr kėtė arsye seksologėt rekomandojnė 20 mėnyrat pėr t’u bėrė joshėse.

1- Thuaj disa fjalė partnerit para se tė shtrihesh nė krevat, qė mund tė jenė fjalė ēfarėdo dhe nuk ka pse tė aludohet seksi. Thoni ato fjalė me zė seksi, qė tė duken tė buta dhe deri diku jo normale.

2- Mos vish kėmishė nate pasi tė kesh bėrė njė dush. Thjesht mbulohu me njė peshqir, mundėsisht tė shkurter, pa fshire pikat e ujit tė mbetura nė lėkurė. Lėreni qė peshqiri tė tregojė pjesėt mė magjepėse tė trupit tuaj.

3- Bėni ecjen tuaj sa mė shume seksi duke u pėrpjekur tė lėkundni vithet tuaja dhe mos harroni tė mbani drejt kurrizin tuaj qė tė evidentohet sa mė shumė gjoksi dhe te duket mė shumė vrull.

4- Njė erė e lehtė djerse mund tė shtoje kėnaqėsinė e dyanshme gjatė parapritjes pėr seks. Kjo nuk do tė thotė se ju kėshillohet tė bėni stėrvitje para se tė bėni seks, por mund tė merrni nė konsideratė njė zbavitje tė vogėl nė qilim.

5- Shpikni njė nofkė pėr veten tuaj. Diēka tė kėndshme, tė ėmbėl dhe tė shijshme. Partneri juaj nuk duhet me doemos tė dijė pėr tė.

6- Kollituni pak mė shumė se sa duhet. Vishni tė brendshme tė stilit tė lartė, mėndafsh me dantellė. Pėrsėri nuk keni pse t’ia tregoni ato partnerit tuaj. Thjesht do tė vėreni se do tė keni njė gjėndje shpirtėrore shumė sensuale duke ndjerė prekjen e mendafshit nė lekurėn tuaj.

7- Mos qėndroni mė nė distancė pasi bashkėshorti juaj mund tė mos kuptojė qėllimet tuaja tė prapta.

8- Harrojini pėr disa ditė rrobat e pėrditshme tė shtėpisė. Vishni pantallona tė shkurtra me njė prerje shumė tė shkurtėr dhe lini tė brendshmet tuaja nė sirtar. Nisni nje bisedė pėrfundimi i tė cilės do tė jetė zhveshja, nė mėnyrė qė partneri tė shohė se ju s’kishit asgjė poshtė.

9- Hartoni vetė njė plan seksi tė papritur.

10- Vishni fustan tė tejdukshėm dhe qėndroni aty ku drita ndriēon mė shumė. Sė shpejti do ta kuptoni se ēdo tė ndodhė.

11- Blini njė fustan nate apo rrobė shtėpie me shumė kopsa. Lėrini disa prej tyre zbėrthyer, qė tė shihni se ēdo tė ndodhė mė pas.

12- Shiheni atė direkt nė sy, sikur po kėrkoni diēka nė sytė e tij. Ai mė siguri do t’ju pyesė pėrse po e vėshtroni aq shumė.

13- Njė kėrcim i improvizuar erotik ėshtė gjithnjė i mirėpritur.

14- Nėsė kohėt e fundit keni qenė pasive, atėherė vėreni veten nė rolin kryesor. Shpesh burrave u pėlqen qė tė drejtohen nga gratė nė momentet e tyre tė afshit.

15- Luaj rolin e vajzės lozonjare dhe flirto me tė nė mėnyrė shumė energjike. Ngadalė por me siguri ripunoni me mėnyrat e vjetra tė sjelljes, filloni tė qeshni nėn hundė ashtu si nė fillimet e lidhjes tuaj.


Bluetooth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
 
15 Mėnyra pėr tu bėrė joshėse
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Ndjenje dhe dashuri :: Revista e lushnja.com-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Create a free blog