LUSHNJA PORTAL
MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kėsaj nuk mund ti rezistosh!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Kėsaj nuk mund ti rezistosh!   Fri Jan 16, 2009 4:15 pm

Seksi, e parezistueshme
Kur intimja ėshtė sinonim i sensualitetit. Propozime dhe tendenca pėr pranverėn dhe verėn.
Objektivi: joshje. Sharmit tė dantellave askush nuk mund t’i rezistojė. Kėtė pranverė-verė veshjet intime mė pikante do tė jenė ato me ngjyrė tė bardhė ose shampanjė pėr tė nxjerrė nė pah lėkurėn e bronztė, tė zezė pėr traditė dhe kumbull pėr njė prekje seksuale dhe finesė intime.


Ėmbėlsisht romantike


Rozė dhe e kaltėr. Ky ėshtė fjalėkalimi i tonaliteteve pėr momentet mė tė ėmbla.


Lule, ngjyra, pika... kėshtu mund tė fillonte njė vjershė pėr fėmijė. E kėto duket se janė pikėrisht motivet pėr tė brendshmet e dedikuara mė romantikeve, qė nuk heqin dorė nga njė tis i ėmbėl naiv as kur bėhet fjalė pėr intimitet.

Marre nga : Revista Jeta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
 
Kėsaj nuk mund ti rezistosh!
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Kriteret pėr tė pėrfituar bursė
» Sadik Bejko: Mbi mitet dhe ēmitizuesit
» Receta popullore pėr tė kuruar tiroidet
» Vladimir Bruēaj: Shqiptarėt nė Europė duhet tė shkojnė tė bashkuar, por si europian
» (FOTO) A MUND TA BESONI SE KY ĖSHTĖ IBRAHIM RUGOVA?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Lajme te portalit-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Sosblogs.com