MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Menyrat Qe Perdor Femra Per Te Terhequr Nje Mashkull

Shko poshtė 
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Menyrat Qe Perdor Femra Per Te Terhequr Nje Mashkull   Wed May 28, 2008 12:03 am

hajdeni goca shkruani se cfare beni ju per te terhequr nje mashkull qe ju pelqen

mirepres pergjigjet e juaja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Esmerja
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 58
Join date : 08/05/2008
Age : 32

MesazhTitulli: Re: Menyrat Qe Perdor Femra Per Te Terhequr Nje Mashkull   Wed May 28, 2008 12:04 am

dmth kur nuk e njeh ose fol me par me personin, ja disa menyra lehta qe besoj cdo njeri e di deri tani. marrim shembull se ti je ne kafene e njeri djal aty te pelqen:

1- shikoje e kur te shikon ai bej gjojas sikur te kapi padashur duke e pare Wink

2-cohu nga tavolina ku je ulur e bej gjojas sikur po vete ne tualet ose te porosisesh noj pije. kalo afer tavolines se tij. me ket ai sheh se cfare trupi seksi ke Smile

3.nderkoh qe pret per porosine nxjerr telefonin gjithmone duke i hedhur shikime atij por jo duke e tepruar. bej gjojas po shkruan noj msg. me ket ai kujtohet qe mund te me pyesi per numrin e telit.

4. marr pijet dhe perseri duke kaluar prane tij vete ne tavoline ku je me shoqet. ulune ne menyre qe ai te jete perballe meje.

5. gjate muhabetit me shoqet bej gjojas sikur harrove per te dhe duke qeshur e tallur i nxjerr njeres gishtin e mesit me shaka. por me ket ai kupton qe ke dijeni ne ate fushe Razz:P:P:P

6.nqs personi nuk ka ardhur akoma te te flasi athere mundohu te dalesh nga kafeneja para tij. gjate daljes bej gjojas sikur te bie dica pertoke ku kalon afer tij. keshtu ay te ndihmon dhe ja nis muhabeti.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: Menyrat Qe Perdor Femra Per Te Terhequr Nje Mashkull   Thu May 29, 2008 12:27 pm

Esmerja shkruajti:
dmth kur nuk e njeh ose fol me par me personin, ja disa menyra lehta qe besoj cdo njeri e di deri tani. marrim shembull se ti je ne kafene e njeri djal aty te pelqen:

1- shikoje e kur te shikon ai bej gjojas sikur te kapi padashur duke e pare Wink

2-cohu nga tavolina ku je ulur e bej gjojas sikur po vete ne tualet ose te porosisesh noj pije. kalo afer tavolines se tij. me ket ai sheh se cfare trupi seksi ke Smile

3.nderkoh qe pret per porosine nxjerr telefonin gjithmone duke i hedhur shikime atij por jo duke e tepruar. bej gjojas po shkruan noj msg. me ket ai kujtohet qe mund te me pyesi per numrin e telit.

4. marr pijet dhe perseri duke kaluar prane tij vete ne tavoline ku je me shoqet. ulune ne menyre qe ai te jete perballe meje.

5. gjate muhabetit me shoqet bej gjojas sikur harrove per te dhe duke qeshur e tallur i nxjerr njeres gishtin e mesit me shaka. por me ket ai kupton qe ke dijeni ne ate fushe Razz:P:P:P

6.nqs personi nuk ka ardhur akoma te te flasi athere mundohu te dalesh nga kafeneja para tij. gjate daljes bej gjojas sikur te bie dica pertoke ku kalon afer tij. keshtu ay te ndihmon dhe ja nis muhabeti.1-ti lodhesh duke e pare,po sikur ai mos ti hedhi syte fare?
2-po sikur mos te ket tualet...ose fatkeqsisht ske trup seksi?
3-ne kto momente duhet te kesh tel te bukur se felliqesh fare pastaj
4- o zot ca figure sikur te derdhesh pijen
5-po ja u ngaterrove e nxorre gisht tjeter?
6-personi ska ardhur akoma e as e ka mendjen tek ty. copa te behesh ne ket rast e ai maksimumi mund te ndihmoje per gjene qe te ka rene dhe te thote: me fal te ra kjo,urdhero.diten e mire.- dhe kthehet nga kafja e vet duke menduar embelsisht per vajzen e tij ideale. fun i telenoveles.

shkurt muabetit esmere nuk eshte nevoja te besh skena te tilla kur mund te jesh thjesht vetvetja dhe nje cun te te vlersoj. cunat jo gjithmone kerkojne nje vajze qe ben"interesanten" ka edhe nga ata qe duan nje te thjeshte.( me qene do ishin martuar vetem ato qe bejne interesanten). mjafton edhe nje xhest i embel,edhe ne qofte se se ke mendjen fare tek ai djale,dhe ai e vlerson shume.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Esmerja
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 58
Join date : 08/05/2008
Age : 32

MesazhTitulli: Re: Menyrat Qe Perdor Femra Per Te Terhequr Nje Mashkull   Thu May 29, 2008 7:45 pm

o era po avash mo goc pse i mere gjerat ne kete menyre . pastaj une mendimin time shpreha pastaj kjo ishte vetem nje menyr , sepse ka edhe shume menyra te tjera per te terhequr meshkujt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
mira
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 34
Join date : 18/05/2008

MesazhTitulli: Re: Menyrat Qe Perdor Femra Per Te Terhequr Nje Mashkull   Thu May 29, 2008 7:58 pm

per mendimin time keto menyra jane pak te ekzagjeruara sepse si thote edhe era menyra me e mire eshte te jesh vetvetja dhe jo te nderrosh fytyre
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Esmerja
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 58
Join date : 08/05/2008
Age : 32

MesazhTitulli: Re: Menyrat Qe Perdor Femra Per Te Terhequr Nje Mashkull   Sat May 31, 2008 10:43 pm

duhet te jeni pak me moderne mo goca une nuk thashe se mendimi juaj eshte i gabuare por hodha thjesht nje ide
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Menyrat Qe Perdor Femra Per Te Terhequr Nje Mashkull   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Menyrat Qe Perdor Femra Per Te Terhequr Nje Mashkull
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Kush Tradhėton mė shumė Femra apo Mashkulli ?
» Marifetet qė pėrdorin femrat pė tė manipuluar meshkujt dhe shenjat e dashurisė

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Ndjenje dhe dashuri :: Ne kerkim te romances-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs