MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kategoria Superiore (Java e 16-te)

Shko poshtė 
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Kategoria Superiore (Java e 16-te)   Mon Dec 22, 2008 1:16 pm

Kategoria Superiore (Java e 16-te)


E Hene, 22 Dhjetor 2008

Apolonia-Partizani 3-1

Berkic 20', Dhrami 90' / Malota 2'

Teuta-Besa 0-1

Haliti 82'

Dje

Dinamo-Lushnja 1-0

Diop 90'

Bylis-Vllaznia 1-2

Kabrore 87' / Sinani 47', Kapaj 52 (aut)

Flamurtari - Tirana 2-0

Mema 61', Rustemi 89'

Shkumbini - Elbasani 2-1

Mustafaj 51', Kacollja 10' / (aut) / Vrapi 63')Renditja

Vllaznia 34

Tirana 27

Dinamo 26

Besa 25

Teuta 24

Flamurtari 23

Shkumbini 23

Elbasani 20

Bylis 16

Apolonia 15

Lushnja 12

Partizani 10

koha jone
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
 
Kategoria Superiore (Java e 16-te)
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Sporti dhe sportdashesit :: Futbolli-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs