LUSHNJA PORTAL
MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 duhet te gjeni me shum iformazion per lushnjen sa me teshpjt

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
benito
Antar i ri
Antar i ri


Numri i postimeve : 4
Join date : 18/08/2008

MesazhTitulli: duhet te gjeni me shum iformazion per lushnjen sa me teshpjt   Fri Dec 19, 2008 8:26 pm

apo jo o niko ti jeton ne itali dhe nuk ke shum informazion nga lushnja duhet te jet ndonjeri atie qe te agiornohemi forza lushnja?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 30
Location : Genova

MesazhTitulli: Re: duhet te gjeni me shum iformazion per lushnjen sa me teshpjt   Sat Dec 20, 2008 12:41 am

Ke te drejt o Benito . te them te drejten po bej sa kam mundesi sepse Cdo lajm qe gjej e gjej nepermjet gazetave ose ndonje burimi tjeter . Pastaj kam qene edhe me provime dhe kohen e kam pas te ēmuar .

Me ndihmen e te gjithve besoj do ecim shume me perpara , dhe do kemi mundesi te informohemi me mire se cndoth ne lushnje!

Ju pershendes!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
 
duhet te gjeni me shum iformazion per lushnjen sa me teshpjt
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» SI TE HUMBNI PESHEN E TEPERT
» Kush i tha Zahir Pajazitit ta vranė Dr. Rugoven?-Flet Hasan Zeneli, bashkėluftėtar i Zahir Pajazitit: Duhet tė zbardhet vrasja e Zahirit
» Kastriot Myftaraj: Njė ditė, Perėndimi do t' u thotė shqiptarėve se duhet tė luftojnė fundamentalizmin islamik
» Femra, ja kėshillat sekrete qė duhet t'i dini?!
» Vladimir Bruēaj: Shqiptarėt nė Europė duhet tė shkojnė tė bashkuar, por si europian

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Me prane njeri-tjetrit :: Ndihmoni njėri-tjetrin-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Create a blog