LUSHNJA PORTAL
MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Arrestohet nje shqiptar, vrau nje cift rumunesh

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 30
Location : Genova

MesazhTitulli: Arrestohet nje shqiptar, vrau nje cift rumunesh   Tue May 27, 2008 4:04 pm

Nė pranga njė shtetas shqiptar. Krimi ka qenė pasojė e njė zėnke banale mes vajzės sė vrarė dhe protitutės shqiptare. I fejuari i vajzės ka ndėrhyrė dhe ka sharė protitutėn. Tutori i prostitutės i inatosur ka vrarė ēiftin rumun duke i lėnė tė dergjeshin nė mes tė rrugės.
Ėshtė arrestuar njė shqiptar qė dyshohet se ka vrarė njė ēift tė rinjsh rumun, 25 janarin e shkuar, tė cilėt u dergjėn nė mes tė rrugės nė tė ftohtė. Bėhet fjalė pėr njė shqiptar qė ėshtė kapur nė Hollandė dhe ėshtė akstraduar sot nė Itali, nė Torino. Emri i tij nuk behet i ditur nga policia italiane.
Vrasja e dyfishtė sipas policisė italiane ka ndodhur pėr njė zėnkė banale mes vajzės sė vrarė dhe prostitutės. Me sa duket i fejuari i viktimės edhe ai i mbetur i vrarė kishte ndėrhyrė duke sharė prostitutėn duke i shkaktuar inat tutorit tė saj, shqiptarit tė arrestuar, qė i ka vrarė tė dy rumunėt. Mė pas shqiptari eshte larguar nga vendi fqinj Italia, por eshte arrestuar
xhuljeta lamkaj gazeta shekulli
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
 
Arrestohet nje shqiptar, vrau nje cift rumunesh
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» REALITETI SHQIPTAR I DIKTATURĖS KOMUNISTE DHE LETĖRSIA PAS VITEVE 90
» 1999, Ja si u mor peng autobusi grek nga emigranti shqiptar
» FRONTI BASHKIMIT KOMBĖTAR SHQIPTAR-Deklaratė!
» A po vjen kryeministri 5-tė shqiptar nė Ballkan?
» Frank Shkreli:NĖ SHKUPIN SHQIPTAR, 2015?????????!!!!!!!!!!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Lajme te portalit-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Sosblogs.com