LUSHNJA PORTAL
MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Festat e fundvitit , do i kaloni pran familjes apo diku tjeter?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 30
Location : Genova

MesazhTitulli: Festat e fundvitit , do i kaloni pran familjes apo diku tjeter?   Tue Dec 16, 2008 4:39 pm

Ne kete teme gjithsecili prej nesh mund te diskutoj rreth festave te fund vitit . PSH. Ku do kishit deshir ti kalonit .

Une kete vite per here te pare spo shkoj ne shqiperi , sepse me duhet te qendroj ketu per faktin se me fillojn provimet qe ne fillim te janarit .
Por gjithsesi them se naten e vitit te ri mund te shkoj ne Montekarlo me shoqerin!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
 
Festat e fundvitit , do i kaloni pran familjes apo diku tjeter?
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Festat e fundvitit
» Ja si u dekorua Prishtina pėr festat e fundvitit (Foto/Video)
» AGIM GASHI - URIME FESTAT E FUNDVITIT
» Skėnder R. Hoxha: Njė historik i familjes Demaliaj, tė fisit Bytyē, nga Breg Paci i Malėsisė sė Gjakovės (II)
» Hilmi Saraēi: Masakra serbe nė Studime tė Poshtme (Martiraj) 1998-1999

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Shtypi dhe politika :: Aktualitete shoqėrore-
Kėrce tek:  
Free forum | Computers and Internet | Software | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Sosblogs