LUSHNJA PORTAL
MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ja se si mund ta ndryshoni profilin tuaj ne lushnja.com (venosni foto , imazhe , shkrime etj

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 30
Location : Genova

MesazhTitulli: Ja se si mund ta ndryshoni profilin tuaj ne lushnja.com (venosni foto , imazhe , shkrime etj   Sat Dec 13, 2008 2:04 pm

Si fillim per te diskutuar ne forum si dhe per te pare disa tema ju duhet te jeni te regjistruar . Pasi ta keni bere kete mund te shkoni ne menuja kryesore horizontale qe ndodhet ne krye te forumin , aty mund te klikoni te profili . do keni disa mundesi zgjedhjeje .nese klikoni te' ikona personale' aty prsh. do keni mundesin te vendosni imazhin (foton) tuaj te preferuar si imazh i profili.
Per cdo sqarim mbi profilin e antarve na shkruani ne kete teme!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
tao
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 26
Join date : 26/11/2008
Age : 105
Location : Lushnja

MesazhTitulli: Re: Ja se si mund ta ndryshoni profilin tuaj ne lushnja.com (venosni foto , imazhe , shkrime etj   Sat Dec 13, 2008 10:16 pm

rrofsh!!!!!!!! hop
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Ja se si mund ta ndryshoni profilin tuaj ne lushnja.com (venosni foto , imazhe , shkrime etj
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Kriteret pėr tė pėrfituar bursė
» Gruaja qė bėn ēudira
» Sadik Bejko: Mbi mitet dhe ēmitizuesit
» Receta popullore pėr tė kuruar tiroidet
» Vladimir Bruēaj: Shqiptarėt nė Europė duhet tė shkojnė tė bashkuar, por si europian

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Projekti dhe sherbime :: Pyetje - pėrgjigje-
Kėrce tek:  
Free forum | Computers and Internet | Software | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Create a free blog