LUSHNJA PORTAL
MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Hollandė, njė fėmijė nė ankand. Prindėrit e shesin online

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 30
Location : Genova

MesazhTitulli: Hollandė, njė fėmijė nė ankand. Prindėrit e shesin online   Thu Dec 04, 2008 4:00 pm

Njė ngjarje e pazakontė ka ndodhur. Nė website e shitjeve e-bay, ka dalė nė shtije njė fėmijė. Prindėrit e ti belg e kanė shitur tek njė ēift belg, me motvacionin gjendja e veshtire ekonomike.
Njė fėmijė katėr vjeēar ėshtė “blere” nė internet nėpėrmjet rrjetit e-bay nga njė ēift nė Hollandė, shkruante sot media e kėtij shteti. Ngjarja ėshtė investiguar dhe botuar nga njė gazetar holandez.

Shekulli
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
 
Hollandė, njė fėmijė nė ankand. Prindėrit e shesin online
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Skėnder R. Hoxha: Poezia pėr fėmijė e Hasan Hasnait - tema e motive
» Muhamet Hoxhaj:Pėr miqt e mijė extra, Punime tė Veēanta dhe Humoristike !!
» Ismet Tahiraj: Nėna Salė (Cikėl poetik pėr fėmijė)
» Urime pėr Ditėlindje!
» MĖ 1990 - FALESHIN QINDRA MIJĖRA GJAQE PĖR ATDHE, PĖR FLAMUR, PĖR ANTON ĒETTĖN, PĖR IBRAHIM RUGOVĖN

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Lajme te portalit-
Kėrce tek:  
Forumotion.com | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Create a blog