LUSHNJA PORTAL
MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Mafia mund tė vrasė edhe me celular

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 30
Location : Genova

MesazhTitulli: Mafia mund tė vrasė edhe me celular   Tue Nov 25, 2008 7:15 pm

Napoli - Policia napolitane ka arritur tė zbulojė se mafia tani mė mund tė vrasė edhe me anė tė aparateve tė telefonave celularė. Policia ka organizuar njė operacion nė njė park tė Napolit ku nė qendėr tė tij ka qenė arrestimi i disa tė dyshuarve pėr trafikim lėndėsh narkotike. Gjatė operacionin, policia, krahas sasisė sė konsiderueshme tė lėndėve narkotike, arriti tė sekuestrojė edhe njė aparat telefoni celular i cili nė pėrbėrje tė tij kishte vend pėr mbajtjen e katėr plumbave. Telefoni nė fjalė kthehej nė pistoletė vetėm me shtypjen e njė butoni ēfarėdo nė tė.
Nga: Start
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
 
Mafia mund tė vrasė edhe me celular
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Mafia shqiptare dhe mafia shqipfolėse
» Mafia shqiptare po zėvendėson "Cosa Nostra"-n
» Asllan Dibrani: Gjergj Kastriot Skėnderbeu edhe pėr se vdekuri po i tremb armiqtė!
» Urimet pėr Ditėlindjen time!
» Shkrime nga Xun Ēetta:Ndodhi edhe kjo

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Lajme te portalit-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Create your own blog