MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si te besh nje vajze qe te buzeqeshe...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Si te besh nje vajze qe te buzeqeshe...   Fri Nov 21, 2008 4:37 pm

*Thuaj asaj je shume e bukur...
*Shtrengo doren e saj shpesh sikur edhe per nje sekond..
*Puthe ate ne balle...
* Vendos zerin e saj si zile te coje nga gjumi...
*Thuaj asaj qe e dashuron ne cdo kohe....
*Kur ajo eshte e nevrikosur perqafoje fort dhe thuaj sesa shume do te thote ajo per ty...
*Thirre ate vogelushe ose jeta ime..
*Kendoj asaj, pa marr para sysh sa i tmerrshem eshte zery yt..
*Shkruaj asaj shkrime (ajo dashuron ato)...
*Prezanto ate tek familja dhe shoket tuaj si e fejuara jote....
* Luaj me floket e saj....
*Ulu ne park dhe vetem fol me te..
*Tregoj asaj barxaleta, tregoj asaj sikur edhe barxaleta kot fare,vetem tregoj barxaleta....
*Lere ate qe ta zere gjumi ne kraharorin tend..
* Gdhend emrat tuaj ne trungun e nje peme...
*Dhuroj asaj lule vetem sepse....
*Trajtoje ate ne mes te shokeve sic e trajton ate kur jeni vetem..
*Shikoje ate ne sy dhe buzeqesh
*Vallezo me te lehte , edhe sikur mos te kete muzike fare...
*Puth ate ne shi..
*Ne qofte se e dashuron tregoje asaj dhe mos e ler qe te ikin...
*Tregoj asaj besimin tend,respektin dhe admirimin...
etj etj etj.......__________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
sara.sr
Antar i ri
Antar i ri


Numri i postimeve : 18
Join date : 15/01/2009

MesazhTitulli: Re: Si te besh nje vajze qe te buzeqeshe...   Thu Jan 15, 2009 1:39 am

Mos u lodh shume mo niko.

sa shume paske studju d.m.th asnje nga pikat e mesiperme nuk realizohet nga ju cunat
do ishte mire sikur...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Re: Si te besh nje vajze qe te buzeqeshe...   Fri Jan 16, 2009 4:01 pm

A paska edhe dicka qe nuk e dikam , cfare eshte kjo e fundit o sara?

Po mendoj se nje djali nesi i palqen nje vajz keto pikat e mesiperme duhet ti permbushi,te pakten une keshtu e mendoj!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
sara.sr
Antar i ri
Antar i ri


Numri i postimeve : 18
Join date : 15/01/2009

MesazhTitulli: Re: Si te besh nje vajze qe te buzeqeshe...   Thu Feb 05, 2009 1:53 am

ME VJEN INAT QE MUA SME KA RENE NJA RAST I TILL
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Re: Si te besh nje vajze qe te buzeqeshe...   Thu Feb 05, 2009 11:38 am

Mos u merzit o Sara sepse cdo gje ka kohen e vet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Si te besh nje vajze qe te buzeqeshe...   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Si te besh nje vajze qe te buzeqeshe...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Ndjenje dhe dashuri :: Ne kerkim te romances-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs