LUSHNJA PORTAL
MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Monica Belluci gruaja mė e bukur nė botė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Monica Belluci gruaja mė e bukur nė botė   Thu May 22, 2008 4:07 pm


Monica Belluci gruaja mė e bukur nė botė
22 Maj, ora 11: 04 Ėshtė gruaja mė e dėshiruar nė botė.
Orjeta Zhupa
Ėshtė gruaja mė e dėshiruar nė botė. Sipas njė sondazhi tė bėrė ajo ėshtė gruaja mė seksi sa qė do ta dėshironin tė gjithė. Sondazhi ėshtė bėrė nga televizioni Francez, tfl dhe njerėzit janė pėrgjigjur se ėshtė “gruaja fatale”, “shumė e bukur”, “seksuale

Mė pak seksi nga Belluci ėshtė klasifikuar Paris Hillton. Njė grup tjetėr ka pėlqyer Pamela Anderson. Sa i pėrket sensualitetit nė tė njėjtin nivel me Bellucin ėshtė klasifikuar edhe Scarlett Johansson, e dashura e Woody Allen. Italiania Belluci ka rrėmbyer kėshtu zemrat e popullit mė nacionalist nė botė, atij francez.

Nga vampire nė “Drakula, nė magjitė e “Matrix”, ka kaluar te shtriga e “Fratelli Grimm” dhe “Manuale d’Amore”, italiania mė seksi e botės ka mundur kėshtu Francėn.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
 
Monica Belluci gruaja mė e bukur nė botė
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Gruaja e Jusuf Gėrvallės: Do tė doja tė plakeshim bashkė
» Dasma : ēifti, gruaja muslimane, burri hebru(Jews), kryeson dasmen nje i krishtere, presidenti Bill Klinton
» Njė njoftim nga Gruaja Hyjnore
» Lediana Kapaj: Natyra jonė e ndjeshme!
» AGIM GASHI:NJE URIM PER FEJESEN

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Lajme te portalit-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | www.sosblogs.com