MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Thuaje me nje fjale!!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ADA
Antar i ri
Antar i ri


Numri i postimeve : 5
Join date : 27/08/2008

MesazhTitulli: Thuaje me nje fjale!!!   Wed Aug 27, 2008 2:07 pm

Pershkruaj me nje fjale njeriun me te urruerr dhe te dhashur nga ty.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sara
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 124
Join date : 13/05/2008
Age : 62

MesazhTitulli: Re: Thuaje me nje fjale!!!   Wed Aug 27, 2008 7:25 pm

i urryer HIPOKRITI

i dashur ZEMERGJERI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: Thuaje me nje fjale!!!   Wed Aug 27, 2008 7:29 pm

KAm pershtypjen sikur ekziston nje teme e tille :S

Ja ti futem nje kerkimi une tani Laughing

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: Thuaje me nje fjale!!!   Wed Aug 27, 2008 7:34 pm

Temes i hapet drita jeshile Very Happy !!!

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Burbuqe
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 175
Join date : 12/05/2008

MesazhTitulli: Re: Thuaje me nje fjale!!!   Thu Aug 28, 2008 6:29 pm

Jane dy emra njerezish!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: Thuaje me nje fjale!!!   Thu Aug 28, 2008 7:19 pm

Po ajo qe dyshoja une ajo ishte po kjo eshte dicka tjeter
Atehere ti permbahemi temes

Mashtruesi dhe i sinqerti Smile

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Thuaje me nje fjale!!!   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Thuaje me nje fjale!!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» 30 FOTOT MĖ PREKĖSE TĖ TĖ GJITHA KOHĖRAVE
» Avni Hupi:Dy fjale per fisin Hupi
» Entela Safeti Kasi:Fjalė te Lirisė

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Kultura :: Tema shoqėrore-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Sosblogs