LUSHNJA PORTAL
MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Edhe nga une nje Tungjatjeta!!!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
ADA
Antar i ri
Antar i ri


Numri i postimeve : 5
Join date : 27/08/2008

MesazhTitulli: Edhe nga une nje Tungjatjeta!!!   Wed Aug 27, 2008 1:00 pm

Tungjatjeta!!!
Jam Ada. 23 vj., jo lushnjare e lindur...
uroj te njihemi sa me mire ne kete forum te Dr. Niko
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: Edhe nga une nje Tungjatjeta!!!   Wed Aug 27, 2008 7:07 pm

Pershendetje e dashur dhe miresevjen Smile

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
ADA
Antar i ri
Antar i ri


Numri i postimeve : 5
Join date : 27/08/2008

MesazhTitulli: shume xhentile!!!   Wed Aug 27, 2008 8:42 pm

flm per mikpritjen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 30
Location : Genova

MesazhTitulli: Re: Edhe nga une nje Tungjatjeta!!!   Sun Aug 31, 2008 11:59 pm

PERSHENDETJE ADA E TE UROJME MIRESERDHJEN, SHPRESOJM TE NGELESH E KENAQUR NGA Y FORUM SI DHE NGA ANTARET E TIJ!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Burbuqe
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 175
Join date : 12/05/2008

MesazhTitulli: Re: Edhe nga une nje Tungjatjeta!!!   Mon Sep 01, 2008 1:30 am

Mireseerdhe moj Ada!!!
na ke te gjithe ne dispozicion per cdo lloj ndihme...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Edhe nga une nje Tungjatjeta!!!   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Edhe nga une nje Tungjatjeta!!!
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Asllan Dibrani: Gjergj Kastriot Skėnderbeu edhe pėr se vdekuri po i tremb armiqtė!
» Shkrime nga Xun Ēetta:Ndodhi edhe kjo
» Teuta ishte mbretėreshė ilire, ajo mėkėmbėsoi tė shoqin, Agronin, nė vitin 231 p.e.s.(A i ngjan edhe Presidentja e re e Kosovės Mbretreshės sonė)
» Hoxha: Ne pranojmė edhe tė vritemi, por edhe tė vrasim. Ne jemi pro Xhihadit
» Krajka: Kėnga e Vaēe Zelės qė u kėndua vetėm njė herė

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Me prane njeri-tjetrit :: Prezantoni veten nė forum-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | www.sosblogs.com