MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Email me @lushnja.com

Shko poshtė 
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Email me @lushnja.com   Mon Jul 28, 2008 5:20 pm

anetare te nderuar jeni te ftuar te hapni llogari emaili me emrijuaj@lushnja.com . kete mund ta perdorim edhe si llogri per messenger dhe ta kemi te gjithe adresat e njeri tjetrit .Funksionon si hotmaili , mund ta hapni adresen tuaj me pas edhe nga hotmail.it duke vendusur adresen tuaj te re ne hapesiren perkatese , eshte shume e lehte . Provojeni!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: Email me @lushnja.com   Mon Jul 28, 2008 6:43 pm

Po vertete eshte shume e thjeshte Wink sapo e hapa Very Happy
faviola@lushnja.com epo ka lezet ajo @lushnja.com nga mbrapa se hotmaili na u be se buka me djath Laughing

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
pocerina
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 47
Join date : 29/08/2008

MesazhTitulli: Re: Email me @lushnja.com   Mon Sep 01, 2008 4:45 pm

Do kisha shume deshire qe ne forum te shihja edhe Lushjen e vjeter.Ju e shikoni se me sa vrull po ngrihen pesembedhjete kateshet e rinj.Dhe aty ku ngrihen ato sdo men qe do prishen shtepia dhe rrugica te vjetra karakteristike.I shpetoni ato pamje.Nuk eshte e thene qe keto pune i takojne dhe duhet ti beje vetem Niko.Ai po ju kerkon ndihme juve te stafit.anetareve te forumit dhe te gjithe atyre qe e duan Lushnjen.Ama edhe ti Niko duhet ta cilesosh se ne cfare drejtimi e kerkon ndihmen.
Duhet te jete me i gjalle forumi.Hapesira e avokatit eshte bosh,rubrika pyetje e pčrgjigje eshte bosh.Mendoj se forumi nuk eshte dicka spontane.Jeni te kualifikuar,por duhet te sistemoheni.Ju personifikoni Lushnjen.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Re: Email me @lushnja.com   Thu Nov 13, 2008 1:56 pm

Doja te dija nese keni pasur veshtirsi ne hapjen e E-mailit @lushnja.com nese po mos nguroni te na kontaktoni?

Nese ndokush prej jush perdor kete e-mail do tju lutesha te na tregoni se sa te kenaqur jeni prej ketij sherbimi!

FAleminderit!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Re: Email me @lushnja.com   Tue Dec 09, 2008 8:05 pm

Per cdo pyetje ne lidhje me E-MAILIN @lushnja.com na shkruani!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
gloria
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 71
Join date : 10/10/2008

MesazhTitulli: Re: Email me @lushnja.com   Wed Dec 10, 2008 7:05 pm

Niko! Posta ime e E-Mailit nuk esht por ciao
Po deshe korrigjoje. Pershendetje Gloria.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Email me @lushnja.com   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Email me @lushnja.com
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Projekti dhe sherbime :: Vėrejtje dhe kėshilla-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs