LUSHNJA PORTAL
MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ndihme shqiptareve qe duan te studiojne jashte shtetit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Ndihme shqiptareve qe duan te studiojne jashte shtetit   Wed Jul 16, 2008 7:05 pm

Duke gerrmuar lart e poshte neper internet rastesisht gjeta dicka qe mendova se do ju vij ne ndihme Wink

INTERNATIONAL STUDENTS CLUB eshte krijuar ne vitin 2003 me qellim qe te
ndihmoje persona nga e gjithe bota per te marre nje arsim te larte te kualifikuar
ne universitetet ruse dhe europiane.

Ne ISC marrin pjese perfaqesues nga vende te ndryshme te botes,midis tyre edhe
shqiptare.

nese deshironi te dini me shume rreth studimeve ne rusi dhe ne shtetet e evropes
perendimore si edhe rreth aktivitetit te ISC

VIZITONI SAITIN ZYRTAR TE ISC:

www.isc-web.bravehost.com

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
 
Ndihme shqiptareve qe duan te studiojne jashte shtetit
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Kastriot Myftaraj: Tė vėrtetat e panjohura tė sigurimit tė shtetit
» Naile Zhupani: Emrat tė Sigurimit tė Shtetit... nga librin e Nafiz Bezhanit
» Deri nė kėtė masė degjeneron keqpėrdorimi i veturave tė shtetit - barten edhe blloka (Foto)
» Urimet pėr 100 vjetorin e shtetit shqiptar!
» Cikėl shkrimesh rreth punės me nxėnės me aftėsi tė kufizuara mendore!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: ē'eshtja kombetare :: Emigrimi-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs