LUSHNJA PORTAL
MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 pershendetje nga klei nuk me thate car keni bere no nje gje te bukur per jeten?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
klei
Antar i ri
Antar i ri


Numri i postimeve : 3
Join date : 02/06/2008

MesazhTitulli: pershendetje nga klei nuk me thate car keni bere no nje gje te bukur per jeten?   Mon Jul 14, 2008 11:17 pm

une jame nga bishqethmi kame kater kalamanje ty i kame budallenje dhe ty te zgjuar po tani te zgjuarit jane bere budallenj kurse budallenjt jane bere te zgjuar hahahahha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
klei
Antar i ri
Antar i ri


Numri i postimeve : 3
Join date : 02/06/2008

MesazhTitulli: klei pershendetje nuk me thoni cfar keni bere no nje gje te bukur per jeten private ?   Mon Jul 14, 2008 11:21 pm

ajo me siper ishte shaka Smile

une jame nga ypsiloni i lushnjes ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mel C
Moderatore
Moderatore


Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 26
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: pershendetje nga klei nuk me thate car keni bere no nje gje te bukur per jeten?   Mon Jul 14, 2008 11:35 pm

ja ylli me i ri i www.lushnja.com
miresevjen ypsiloni dhe te te rrojne kalamajte Laughing
mendova te beheshim krushq bashke po ndrrova mendje Laughing

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: pershendetje nga klei nuk me thate car keni bere no nje gje te bukur per jeten?   Today at 8:04 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
pershendetje nga klei nuk me thate car keni bere no nje gje te bukur per jeten?
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Gjergj Habilaj :NJE PERSHENDETJE NGA VLORA.........PER KOSOVEN MARTIRE....!
» Pėrshėndetje nga zemra!
» Xhafer Leci:Pas pavarėsisė sė Shqipėrisė, festa mė e madhe ėshtė pavarėsia e Kosovės
» Xun Ēetta:Pėrshėndetje tė nderuar/a kudo qe jeni
» Veēoritė e Skėnderbeut, qė nuk i keni njohur mė parė

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Me prane njeri-tjetrit :: Prezantoni veten nė forum-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Create a free blog