MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 cfare ju qeteson?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
era
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

MesazhTitulli: cfare ju qeteson?   Fri Jul 11, 2008 11:03 am

normal qe njeriu shpeshhere nervozohet... cila eshte gjeja qe ju ndihmon te qetesoheni,te ruani kontrollin?(nqs e ruani dmth..hahaha)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: cfare ju qeteson?   Mon Jul 14, 2008 4:49 pm

mesa po shoh un nevrike te medhenj qenkeni, sju qetesoka asgje...asgje sju vjen neper mend..
un maksimumi them...."po ti me ca ke qe e lodh koken e shkrete per gjera koti kur e di qe pas ca minutash do qetsohesh vete...e ca te ngelet pastaj?... asgje..ik me ik ti sa kot..." edhe kshu filloj e merrem me ndonje gje dhe harroj...nejse se ka merzitje e merzitje, dhe ato te rendat si kaloj dhe aq kollaj po nejse... affraid
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Re: cfare ju qeteson?   Mon Jul 14, 2008 4:52 pm

UNe qetesohem kur gjith ata qe me duan dhe i dua jane mire!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Sara
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 124
Join date : 13/05/2008
Age : 62

MesazhTitulli: Re: cfare ju qeteson?   Tue Jul 15, 2008 11:08 am

kur jam nervoze e dikush me pyet:se ēfare ke ?une qetesohem duke then :ēa halli ke me mua ti ! eshte shprehja qe perdor shume.nevrikos edhe te tjeret dhe qetesohem vete pastaj .Po gjeja me e mire qe bej kur kam shqetesime te medha, marr abdes e fal namaz s;ka qetesim me te madh .ju uroj qetesi te gjithve.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Burbuqe
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 175
Join date : 12/05/2008

MesazhTitulli: Re: cfare ju qeteson?   Thu Aug 28, 2008 6:42 pm

Sara nuk mbahet per shume nevrike mesa duket...
eshte njeri dede!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: cfare ju qeteson?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
cfare ju qeteson?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Enver Bytyēi:Nihilizmi dhe teoria e argumentit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Kultura :: Tema shoqėrore-
Kėrce tek:  
Free forum | Computers and Internet | Software | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Sosblogs