LUSHNJA PORTAL
MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Vetėvritet 19-vjeēarja pas debatit me babanė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 30
Location : Genova

MesazhTitulli: Vetėvritet 19-vjeēarja pas debatit me babanė   Tue Jul 08, 2008 3:05 am

CĖRRIK-Njė 19-vjeēare i ka dhėnė fund jetės me armė nė qytetin e Cėrrikut. Xhuliana S. lindur e banuese nė lagjen nr 3 nė Cėrrik ka pėrdorur armėn automatike tip kallashnikov duke qėlluar njė tė shtėnė nė grykė.
Vajza ka qenė e vetme nė dhomėn e saj, pasi kishte pasur njė debat nė familje. Nga dėshmitė e familjarėve nė polici mėsohet se shkaku i debatit nė shtėpi ka qenė njė ngjarje e ndodhur nė plazh.
Sipas policisė, 19-vjeēarja ka qenė sėbashku me vėllanė nė det, ku edhe mėsohet tė ketė takuar njė djalė. Kjo ngjarje i ka bėrė pėrshtypje vėllait, i cili ka rrėfyer nė shtėpi atė qė kishte ndodhur. Babai i vajzės, ka kėrkuar llogari mbi kėtė njohje tė
19-vjeēares dhe debati ka qenė i ashpėr.
Pas kėsaj, ajo e prekur thellėsisht nga fjalėt e babait ka vendosur tė ndėrmarrė aktin fatal. Duke ditur edhe vendin e armės qė mbahej nė shtėpi nga kjo familje Xhulianae ka marrė fshehurazi dhe ka pėrgatitur fundin.
Asnjė pjesėtar i familjes nuk ka pikasur atė qė kishte ndėrmend tė ndėrmerrte vajza. Kur nga arma ėshtė dėgjuar e shtėna, tė terrorizuar familjarėt kanė rendur nė dhomė ku edhe kanė gjetur tė shtrirė me armė nė dorė.
Edhe pse janė munduar ta ēojnė nė ambulancėn e qytetit, vajza ka gjetur vdekjen rrugės. Familja kishte njė vajzė dhe dy djem. Mėsohet se policia ka shoqėruar nė komisariat tė atin e vajzės, i cili pasi ėshtė pyetur ėshtė lėnė i lirė. Ndėrkohė njė tjetėr i shoqėruar nė policia ka qėnė djali, i cilėsuar si shkaktar i grindjes nė familje
gazeta shekulli
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
 
Vetėvritet 19-vjeēarja pas debatit me babanė
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» 19-vjeēarja Kallogjeroviē: Unė kėshilltarja malazeze e Veliajt
» Zbuloi aferėn seksuale mes familjarėve, 6 vjeēari vritet dhe varroset nė kopsht (Foto)
» Pajtim Olluri, 22 vjeēari nga Kosova vritet nė Siri
» Greqi, vritet me plumb shqiptari, tė birit i ėshtė prerė fyti me thikė
» Vritet ministri i mbrojtjes sė Sirisė, plagoset edhe Assadi?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Lajme te portalit-
Kėrce tek:  
Create a forum on Forumotion | Computers and Internet | Software | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Create a blog