MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Te vertetat qe ju kane ndodhur!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Te vertetat qe ju kane ndodhur!   Mon Jul 07, 2008 5:05 pm

Atehere me lindi kjo ide se mu kujtua nje e forte qe ka lene ish-shefi im sa here e kujtoj me lot qesh

Punoja banakjere dhe cdo darke beja listen e furnizimit. Nje dark kisha shkruar te lista
1. pepsi
2.shveps
3. etj etj

merr shefi listen e lexon me mendje dhe i inatosur me therret
-" Favi hajde ktu"
- "po" - i thashe une
-" sa here te kam thene qe pipzat dhe shkrepset i blejne kamarjeret"
- "nuk me duhen pipzat dhe shkrepset'-i thashe une
- "pse e kishe shkruar te lista?" -me tha
per zotin nuk i mbaja dot te qeshurat hahaha haaaahaaahhaa haaaahaaahhaa

aty ishin dhe kamarjeret dhe ata qeshnin nen ze

shefi u be vrer dhe iku nga magazina


kshu eshte kur behen bosa te pashkolluarit ngaterrojne pepsin me pipzat dhe shvepsin me shkrepsse hahaha dhe e forta ishte qe me porosiste qe lista nuk shkruhej me shkrim dore po me germa shtypi dhe te medhaja biles Laughing

po juve ju kane ndodh ndonje here gallata te forta qe kane ndodhur ne prezencen tuaj???

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
 
Te vertetat qe ju kane ndodhur!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Historia e lashtė
» Lajme mbi rezultatet e zgjedhjeve:Edhe PD-ja edhe PS-ja kane filluar te festojne fitoren!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Argetim dhe zbavitje :: Humor shqiptare-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Create a free blog