LUSHNJA PORTAL
MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 kush e gjen?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Pirati
Antar i ri
Antar i ri
avatar

Numri i postimeve : 7
Join date : 05/07/2008

MesazhTitulli: kush e gjen?   Sat Jul 05, 2008 10:20 pm

kush e gjen pse bie shiu??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 30
Location : Genova

MesazhTitulli: Re: kush e gjen?   Sat Jul 05, 2008 10:48 pm

sepse nuk ka shkall qe te zbresi haaaahaaahhaa haaaahaaahhaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 26
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: kush e gjen?   Sun Jul 06, 2008 5:49 pm

dhe une keshtu e dija pegjigjen

kush e gjen ca ben gomari ne diell??? Laughing Laughing

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 30
Location : Genova

MesazhTitulli: Re: kush e gjen?   Sun Jul 06, 2008 10:22 pm

bene hije ne toke ! haaaahaaahhaa haaaahaaahhaa haaaahaaahhaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 26
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: kush e gjen?   Sun Jul 06, 2008 10:55 pm

ore paske qene i tmerrshem ti haaaahaaahhaa haaaahaaahhaa

hmm... ca bejne kinezet kur bie shiu Laughing

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 30
Location : Genova

MesazhTitulli: Re: kush e gjen?   Sun Jul 06, 2008 11:12 pm

haaaahaaahhaa haaaahaaahhaa e lene qe te bieri haaaahaaahhaa haaaahaaahhaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
era
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: kush e gjen?   Mon Jul 07, 2008 1:05 pm

o re niko po ti me kto gjera je rritur? su le radhe te tjereve....

ja po e them dhe un nji po e di qe do e gjeje niko...

edini ju se ca ben pres.Bush ne keto momente?
(po pati nonje nga amerika le te na tregoje) lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 30
Location : Genova

MesazhTitulli: Re: kush e gjen?   Mon Jul 07, 2008 3:28 pm

mendon per genjeshtren e radhes!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
era
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: kush e gjen?   Mon Jul 07, 2008 3:46 pm

aha niko kisha shprese se do e gjeje po hic....(jo se eshte ndonje pergjigje e keqe dhe ajo qe ke thene ti por...eshte nje tjeter me e sakte)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sara
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 124
Join date : 13/05/2008
Age : 61

MesazhTitulli: Re: kush e gjen?   Wed Sep 03, 2008 12:25 pm

po mer frym moj era

ēfar ngjyre i ka dhembet zezaku kur lind?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: kush e gjen?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
kush e gjen?
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Nga Flori Bruqi:Kush ėshtė Behgjet Pacolli ??
» Kush ėshtė vajza tė cilėn nė 19:30 e presin nė "randez-vous" mbi tre milionė shqiptarė!
» Kush i tha Zahir Pajazitit ta vranė Dr. Rugoven?-Flet Hasan Zeneli, bashkėluftėtar i Zahir Pajazitit: Duhet tė zbardhet vrasja e Zahirit
» Ėshtė edhe njė pyetje tjetėr pėrveē kush ėshtė Nazim Bllaca. Kush ėshtė SHIK-u?
» Faruk Tasholli: Me tetovarėt nė Gjermani - Kush ma i pari bani...

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Argetim dhe zbavitje :: Gjeagjeza dhe kuriozitete-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Create a free blog