LUSHNJA PORTAL
MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 TINGULLI 3NT me album tė ri "Pika n'vesh"

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: TINGULLI 3NT me album tė ri "Pika n'vesh"   Thu Jul 03, 2008 3:04 pm

Albumi i ri quhet "Pika n'vesh", dhe do tė promovohet sonte nė Prishtinė. Publiku kosovarė, si gjitha herėt tjera dhe kėtė herė e mirėpriti kėngė me tė njejtin titull si tė albumit.
Albumi sonte promovohet nė Kosovė e mė pas nė Shqipėri, Maqedoni, dhe vende tė tjera ku tingulli 3nt ka adhurues.
Shkruar nga Faton Maksuti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
 
TINGULLI 3NT me album tė ri "Pika n'vesh"
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Nderoi Jete sot ne VIENE Austri "Mesuesi i Merituar" SPIRO SOKRAT. JOVANI
» Revista "Shqipėria etnike" Nr. 4/2009 (I)
» Sukseset e fėmijėve shqiptar:DSDS Kids: Besnik singt "Someone Like You" von Adele
» VARGJE NGA AGIM DOĒI-PO HEDH KETU "VARGJE TE VJETERUAR"....NDOSHTA PERMENDEN FAKTE QE I KENI HJARRUAR......LEXOJINI DHE "SHMALLUNI"....
» VDIQ AKTORI YNE I SHQUAR "ARTISTI i MERITUAR" - Bep Shiroka

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Lajme te portalit-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Create a free blog