MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ke urreni dhe ke doni???

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Ke urreni dhe ke doni???   Wed Jul 02, 2008 4:40 pm

Na thoni pak emrin qe doni me fort dhe ate qe keni me inat

Emri qe kam me inat eshte Nada ( sorry nqs ka ndonje nga anetaret Laughing )

emrin Toni se ndrroj me asgje ne bote Very Happy

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Eevis
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 24
Join date : 25/06/2008

MesazhTitulli: Re: Ke urreni dhe ke doni???   Thu Jul 03, 2008 7:19 am

emri qe kam me inat esht Panajot......

emrin Azalea e dua per momentin....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Ke urreni dhe ke doni???
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Kultura :: Tema shoqėrore-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Sosblogs