MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cilet jane 3 numrat e fundit te personit tuaj te zemres??

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Cilet jane 3 numrat e fundit te personit tuaj te zemres??   Thu Jun 26, 2008 9:44 pm

Atehere mund tna thoni dhe neve 3 numrat e fundit te personit tuaj te zemres (dihet jo mamit dhe babit eee haaaahaaahhaa )

Atehere personi i zemres sime ka 2
1. 552
2. 939

p.s qyqa sikur ti binte te dashurit tim me postu ke kjo tema kushedi sa do ishte mbush faqja haaaahaaahhaa se une kam ndrruar kaaaq nr sa dhe vet sja kam iden se ca numri kam per momentin
haaaahaaahhaa haaaahaaahhaa

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Jonida1981
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 52
Join date : 16/06/2008

MesazhTitulli: Re: Cilet jane 3 numrat e fundit te personit tuaj te zemres??   Tue Jul 01, 2008 4:34 pm

000
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Cilet jane 3 numrat e fundit te personit tuaj te zemres??
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» FJALIMI i Azem Hajdarit nė vitin 1992: Unė di shumė, ndaj duhet tė zhdukem. Jam viktimė e kėsaj diktature tė re
» Valon Kurtishi: Regjistrim i popullsisė apo manipulim antishqiptar?
» Lexim tematik i " Krushqit janė tė ngrirė " novelė tė Ismail Kadaresė
» Lajmi i fundit: PDK pajtohet qė Behgjet Pacolli tė zgjedhet president
» PĖRSHĖNDETJE, URIME dhe SUKSESE nė JETĖN TUAJ tė LAVDISHME

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Ndjenje dhe dashuri :: Ne kerkim te romances-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | www.sosblogs.com