LUSHNJA PORTAL
MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cfare telefoni celular jeni duke perdorur per momentin?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 26
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Cfare telefoni celular jeni duke perdorur per momentin?   Thu Jun 26, 2008 9:34 pm

Na thoni pak cfare tel keni? dhe a ju pelqen si telefon (qe neser ta blejme dhe ne dmth haaaahaaahhaa
Une e kam NOKIA N72 para nje muaji e kam marr. Kisha nje SAMSUNG E730

po ma vodhen Sad
Ky eshte shume i mire vetem se eshte pak si pafke haaaahaaahhaa haaaahaaahhaa

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 30
Location : Genova

MesazhTitulli: Re: Cfare telefoni celular jeni duke perdorur per momentin?   Thu Jun 26, 2008 10:06 pm
Telefon te cilin nuk ee nderroj me asnje tjeter!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
 
Cfare telefoni celular jeni duke perdorur per momentin?
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Foto nga Floresita Bossi:PARAJA NUK ESHTE GJITHCKA,,,,POR CFARE ESHTE MIQTE E MI???
» Nga Flori Bruqi:Kush ėshtė Behgjet Pacolli ??
» Shkrime tė Baki Ymerit
» Gabimet e Fan Nolit pėr Skėnderbeun
» Xun ĒETTA.Pėrshėndetje dhe respekt tė nderuar/a kudo qė jeni

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Shkenca dhe jeta :: Shkenca dhe jeta-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Free blog