LUSHNJA PORTAL
MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kokainė nė mes tė murit me gurė, kapet shqiptari e italiani

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 30
Location : Genova

MesazhTitulli: Kokainė nė mes tė murit me gurė, kapet shqiptari e italiani   Wed Jun 25, 2008 2:41 pm

Pėr tė realizuar shpėrndarjen e shpejtė tė kokainės pa rrezikuar pėr kapjen e tyre, italiani e shqiptari e fshihnin drogėn nė tė ēarat e njė muri tė ndėrtuar pa llaē. Ky rast i ēuditshėm u zbulua dje nė fshatin Taviano, kur policia arriti tė arrestonte dy personat qė e mbanin kėtė lėndė narkotike.

Pas aksionit tė uniformave blu u arrit tė bllokoheshin 400 doza kokainė, tė cilat ishin tė fshehura nė mes tė gurėve nė njė prej ndėrtesave mė tė veēuara tė fshatit. Por tregu i drogės shtrihej deri nė qytet, pasi kjo bandė e vogėl shpėrndarėsish kishte arritur tė thithte njė klientelė tepėr tė madhe.

Nė pranga ka rėnė 27-vjeēari shqiptar, Mariglen Bakiaj, dhe Mauro Colazzo, 23 vjeē, banues nė Taviano.

Policia arriti tė bllokonte gjithashtu njė motor qė pėrdorej pėr shpėrndarjen e drogės, disa mjete prerėse si dhe peshore precize me tė cilėn peshoheshin dozat.

Ende nuk ėshtė zbuluar burimi se nga e merrnin sasinė e kokainės dhe pėr kėtė po zhvillohen hetime. GAzeta metropol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
 
Kokainė nė mes tė murit me gurė, kapet shqiptari e italiani
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» "Gurėthyesit" e Kosovės
» Petraq Kote: ... emri im ėshtė puthje
» Skėnder R. Hoxha: Dushkaja kėrkon gjurmime arkeologjike
» 1999, Ja si u mor peng autobusi grek nga emigranti shqiptar
» Gold Ag publikon kėngėn 'Shqiptari 2', kritikon shumė figura ndėr to edhe Kadaren dhe Lamėn (Video)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Lajme te portalit-
Kėrce tek:  
Forumotion.com | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | www.sosblogs.com