MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Me ke jeni tifoz ne europe

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next

Me ke jeni tifoz
Juventus
21%
 21% [ 15 ]
Inter
43%
 43% [ 31 ]
Milan
22%
 22% [ 16 ]
Tjeter
14%
 14% [ 10 ]
Totali i votave : 72
 

AutoriMesazh
stilltoni
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 21
Join date : 02/05/2008
Location : Italy

MesazhTitulli: Me ke jeni tifoz ne europe   Fri May 02, 2008 10:45 pm

per ke skuader beni tifozllik ne kupat e europes? un per vete jam me shkumbinin. Very Happy

forca JUVE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.com
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Re: Me ke jeni tifoz ne europe   Fri May 02, 2008 11:24 pm

O po ku luan shkumbini ne europ mo djal , haaaaaaaaaaa haaaaaaa ,

ndersa un bej tifozllik per interin , gjithashtu pa harruare edhe lushnjen , dhe shpresojm qe kete vite te jemi ne superlige
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
klarko
Antar i ri
Antar i ri
avatar

Numri i postimeve : 18
Join date : 02/05/2008

MesazhTitulli: Re: Me ke jeni tifoz ne europe   Mon May 05, 2008 11:59 pm

VIVA INTER FORZA INTER VIVA SEMPRE INTER OLEEEEEEEEEEEEEEE cheers cheers cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
polskaALB
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 146
Join date : 09/05/2008
Age : 32

MesazhTitulli: Re: Me ke jeni tifoz ne europe   Fri May 09, 2008 2:26 am

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.com
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Re: Me ke jeni tifoz ne europe   Fri May 09, 2008 2:38 am

hallall plako , eeeeeeeeeeeeeeee te dielen kampiooooooooonnnnn , e ne kup jemi ne finale
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
polskaALB
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 146
Join date : 09/05/2008
Age : 32

MesazhTitulli: Re: Me ke jeni tifoz ne europe   Sun May 11, 2008 11:58 pm

na e prishi ai plehra materazzi sot niko... Mad Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.com
radi
Antar i ri
Antar i ri
avatar

Numri i postimeve : 4
Join date : 12/05/2008

MesazhTitulli: Re: Me ke jeni tifoz ne europe   Mon May 12, 2008 3:04 pm

lol! Evil or Very Mad milanista
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
radi
Antar i ri
Antar i ri
avatar

Numri i postimeve : 4
Join date : 12/05/2008

MesazhTitulli: Re: Me ke jeni tifoz ne europe   Mon May 12, 2008 3:10 pm

vetem nje skuader eshte e denje per te shkuar ne champions dhe nuk e them vetem une por ekspertet me te medhenj te futbollit dhe kjo skuader e ke emrin MILAN...........MIIIIIILAN.....MILAN
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
radi
Antar i ri
Antar i ri
avatar

Numri i postimeve : 4
Join date : 12/05/2008

MesazhTitulli: Re: Me ke jeni tifoz ne europe   Mon May 12, 2008 3:12 pm

me vjen keq per te gjithe interistat por duhet ta pranojne edhe vet qe interi eshte nje skuader pa nivel
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: Me ke jeni tifoz ne europe   Mon May 12, 2008 3:21 pm

ah se harrova. jam me interin meqe ra muhabeti. pershendes gjithe interistat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: Me ke jeni tifoz ne europe   Mon May 12, 2008 3:22 pm

po te ishte interi pa nivel nuk do kishte kaq tifoza
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Re: Me ke jeni tifoz ne europe   Mon May 12, 2008 4:19 pm

era shkruajti:
ah se harrova. jam me interin meqe ra muhabeti. pershendes gjithe interistat

shume faleminderit era edhe ne te pershendesim edhe forza inter ,je gjithmon me neeeeeeeeeeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
polskaALB
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 146
Join date : 09/05/2008
Age : 32

MesazhTitulli: Re: Me ke jeni tifoz ne europe   Tue May 13, 2008 12:24 am

era shkruajti:
ah se harrova. jam me interin meqe ra muhabeti. pershendes gjithe interistat

t pershendes era
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.com
polskaALB
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 146
Join date : 09/05/2008
Age : 32

MesazhTitulli: Re: Me ke jeni tifoz ne europe   Tue May 13, 2008 12:25 am

radi shkruajti:
me vjen keq per te gjithe interistat por duhet ta pranojne edhe vet qe interi eshte nje skuader pa nivel

kjo eshte per ty... A BON FTOFT ANEJ NGA VENI I 5???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.com
radi
Antar i ri
Antar i ri
avatar

Numri i postimeve : 4
Join date : 12/05/2008

MesazhTitulli: Re: Me ke jeni tifoz ne europe   Tue May 13, 2008 3:07 pm

lol!
JO MOR DAKU NUK BEN FTOHTE FARE EDHE PSE KA AKOMA NJE NDESHJE PER TE LUAJTUR EDHE SHPRESA VDES E FUNDIT POR EDHE SIKUR NE VEND TE 5 TE MBETEMI MILANI MBETET MILAN.........PASTAJ NEVE KEMI FITUAR GJITHCKA NE CFAREDOLLOJ KOMPETICIONI DUHET LENE NGANJEHERE RADHA EDHE SKUADRAVE MODESTE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
P.I.FIN
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 47
Join date : 15/05/2008

MesazhTitulli: Re: Me ke jeni tifoz ne europe   Fri May 16, 2008 11:47 am

o forumsa une jam me nje nder ekipet me te forta ne bote BAYERN MUNCHEN.....

pse nuk e keni von ke sondazhi???????????????

BAYERN MUNCHEN cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TAPA-aka-EPPK
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 198
Join date : 10/05/2008
Location : Kuala-Peqin (Malaysia)

MesazhTitulli: Re: Me ke jeni tifoz ne europe   Sat May 17, 2008 9:58 am

Ne kampionatin shqiptar jam tifoz i Shkumbinit, ne Itali Juventus, ne Angli Arsenal... PAstaj ne boteror meqe nuk ka lujt nai here Albania jam tifoz i Italis

Kshuqe FORCA:

SHKUMBINI
ALBANIA
JUVENTUS
ARSENAL
ITALIA.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peqini.com
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Re: Me ke jeni tifoz ne europe   Wed May 21, 2008 7:20 pm

radi shkruajti:
vetem nje skuader eshte e denje per te shkuar ne champions dhe nuk e them vetem une por ekspertet me te medhenj te futbollit dhe kjo skuader e ke emrin MILAN...........MIIIIIILAN.....MILAN

o radi si thua plako do e kaloni grupin kete vit? andej nga uefa kuptohet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Sara
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 124
Join date : 13/05/2008
Age : 62

MesazhTitulli: Re: Me ke jeni tifoz ne europe   Wed May 28, 2008 11:50 am

radi milan skuader qe i bi niveli kollaj se ngeli ne vend te 5 ,e si gjithmon niveli me i lart é vendi i pare INTERI sa x skuader modeste jeni si ajo dhelpra qe kur se kapi rrushin tha-nuk e dua se s"éshté x mua " gjithsesi FORZA INTER CAMPIONE.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
mira
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 34
Join date : 18/05/2008

MesazhTitulli: Re: Me ke jeni tifoz ne europe   Wed May 28, 2008 10:26 pm

une per vete nuk jam tifoze per futboll me pelqe me shume volejbolli por te luaj vete , por gjithsesi ju uroj juu interistave per kampionatin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
P.I.FIN
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 47
Join date : 15/05/2008

MesazhTitulli: Re: Me ke jeni tifoz ne europe   Thu May 29, 2008 12:25 am

cheers cheers cheers cheers BAYERN MUNCHEN....................... cheers cheers cheers cheers cheers cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Tallava!
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

MesazhTitulli: Re: Me ke jeni tifoz ne europe   Sun Jun 01, 2008 4:46 am

hmmm une spaskam vend ktu lol! hahahahha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: Me ke jeni tifoz ne europe   Sun Jun 01, 2008 4:54 am

ore me vertet cili je ti njehere

ti sikur ke qene milan me duket
Rolling Eyes

ec aty inteeeeeeeeer !!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Re: Me ke jeni tifoz ne europe   Mon Jun 02, 2008 3:39 pm

bravoooooo faviii je 1-she forza inter pergjithmon, se sot e perher do jesh kampion!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
TAPA-aka-EPPK
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 198
Join date : 10/05/2008
Location : Kuala-Peqin (Malaysia)

MesazhTitulli: Re: Me ke jeni tifoz ne europe   Mon Jun 02, 2008 4:04 pm

P.I.FIN shkruajti:
cheers cheers cheers cheers BAYERN MUNCHEN....................... cheers cheers cheers cheers cheers cheers

o daku ike var veten ti me gjith bayernin tat....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peqini.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Me ke jeni tifoz ne europe   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Me ke jeni tifoz ne europe
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Ja aksidentet ajrorė mė tė rėndė nė qiejt e Europės
» Xun Ēetta:Pėrshėndetje tė nderuar/a kudo qe jeni

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Sporti dhe sportdashesit :: Futbolli-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Create your own blog