LUSHNJA PORTAL
MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 "premtimi"

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
era
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

MesazhTitulli: "premtimi"   Tue Jun 10, 2008 12:37 pm

cili eshte premtimi i pare qe i beni vetes sapo zgjoheni ne mengjes??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Tallava!
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

MesazhTitulli: Re: "premtimi"   Tue Jun 10, 2008 4:15 pm

Te premtoj se heren tjeter do flesh me shume lol! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 30
Location : Genova

MesazhTitulli: Re: "premtimi"   Tue Jun 10, 2008 4:53 pm

une ne mengjes rrall zgjohem por kur zgjohem i premtoj vetes se nuk do bie prap ne gjume!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Zeni
Antar i ri
Antar i ri
avatar

Numri i postimeve : 15
Join date : 08/05/2008
Age : 29

MesazhTitulli: Re: "premtimi"   Tue Jun 10, 2008 5:00 pm

po rri e niku ti flen gjith diten. h... paske qen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 30
Location : Genova

MesazhTitulli: Re: "premtimi"   Tue Jun 10, 2008 5:06 pm

po pse kot thon gjumi te bene mire!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
TAPA-aka-EPPK
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 198
Join date : 10/05/2008
Location : Kuala-Peqin (Malaysia)

MesazhTitulli: Re: "premtimi"   Wed Jun 11, 2008 8:07 am

i premtoj vetes qe sdo e kaloj nji paket cigare por sa here qe i premtoj se maj premtimin...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peqini.com
Sara
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 124
Join date : 13/05/2008
Age : 61

MesazhTitulli: Re: "premtimi"   Wed Jun 11, 2008 1:22 pm

i premtoj vehtes se do ta trajtoj mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 26
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: "premtimi"   Wed Jun 11, 2008 1:34 pm

une skam koh te bej premtim se sapo hap syte them " booooooo prap ne 11 u zgjove moj" Laughing

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 30
Location : Genova

MesazhTitulli: Re: "premtimi"   Wed Jun 11, 2008 3:31 pm

goca_babit shkruajti:
une skam koh te bej premtim se sapo hap syte them " booooooo prap ne 11 u zgjove moj" Laughing

qenkemi njesoj ne , megjithse mua mesatarja me bie ne 11:30!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
maela
Antar i ri
Antar i ri


Numri i postimeve : 11
Join date : 18/05/2008

MesazhTitulli: Re: "premtimi"   Thu Jun 12, 2008 11:58 am

cohem me bismilah,dhe i premtoj vetes nje dite te mbare!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bledar
Antar i ri
Antar i ri


Numri i postimeve : 11
Join date : 09/11/2008
Age : 31
Location : firenze

MesazhTitulli: Re: "premtimi"   Sun Nov 09, 2008 6:19 am

ah sa premtime i bej vetes..po pyetja eshte se a mbaj ndonje thuaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: "premtimi"   Thu Nov 13, 2008 12:39 pm

po ti thuaje njehere se ca i premton vetes pastaj e mban apo jo mos e thuaj fare me mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: "premtimi"   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
"premtimi"
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» "Dublinasit" Pjesa e I
» Naile Zhupani: "KOSOVES" - poezi nga Arshi Pipa
» Qamil L. Zekolli:Me rastin e pėrkujtimit tė trembėdhjetėvjetorit tė rėnjes heroike tė Komandantit tė Brigadės 121-"Kumanova" tė UCK-sė, Ismet Jashari dhe 65 dhe Dėshmorėve tė kėsaj Brigade
» Lidhja e shkrimtarėve tė Kosovės (LSHK), nxori numrin 2 tė revstes "Metafora"
» IDRIZ ZEQIRAJ:ADRESIMI I SAKTĖ I AKUZĖS NGA EULEX-I-HIPOKRIZIA E TURPSHME E KALEMXHINJVE POLITIKĖ DHE "INTELEKTUALĖ"

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Kultura :: Tema shoqėrore-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Sosblogs