MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 cfare do ndryshonit ??

Shko poshtė 
AutoriMesazh
era
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

MesazhTitulli: cfare do ndryshonit ??   Tue Jun 10, 2008 12:35 pm

nese u jepet mundesia(kryetar bashkie) cfare do ndryshonit apo shtonit ne qytetin tuaj?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: cfare do ndryshonit ??   Tue Jun 10, 2008 12:45 pm

e para qe me vjen ne mendje eshte qe do hapja ne cdo lagje nga 2-3 kende lojrash per femije qe te kene mundesi te luajne tamam e jo neper baltra e neper guret e lagjes !

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Re: cfare do ndryshonit ??   Tue Jun 10, 2008 2:53 pm

Gje e pare qe do beja eshte elektriciteti , pastaj rruget , ujin e pishem, do hapja me shume universitetete , ne menyre qe te gjith te kene mundesi per te studiuar dhe jo te bredhin rrugeve te botes si puna jone, do ndryshoj edhe sistemin administrativ , gje qe te ne tani eshte si mos me keq! do ngrija rrogat puntorve sepse ne kete menyre puna e tyre do jepte me shume rezultat , dhe natyrisht ekonomia e vendit do zhvillohej dhe shume gjera te tjera!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
era
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: cfare do ndryshonit ??   Sat Jun 14, 2008 11:58 am

e para qe do beja do siguroja forcat e rendit dhe spitalet...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
KLEA
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 76
Join date : 28/03/2009
Location : MILANO

MesazhTitulli: Re: cfare do ndryshonit ??   Sat Mar 28, 2009 7:05 pm

asgjo nuk do te ndryshoja ne durres mbase njerezit hahaha lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.ambra.forumattivo.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: cfare do ndryshonit ??   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
cfare do ndryshonit ??
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Enver Bytyēi:Nihilizmi dhe teoria e argumentit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Kultura :: Tema shoqėrore-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Sosblogs