LUSHNJA PORTAL
MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Termeti, 1 i vdekur e 15 te plagosur ne Greqi

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 30
Location : Genova

MesazhTitulli: Termeti, 1 i vdekur e 15 te plagosur ne Greqi   Mon Jun 09, 2008 11:41 am

Termeti, 1 i vdekur e 15 te plagosur ne Greqi, sHpeton shqiptarja
Termeti i rene ne Greqi ka shenuar nje te vdekur e 15 te plagosur. Ndersa forcat e shpetimit kane mundur te nxjerrin nga rrenojat e nje banese nje 3 vjecare. Vajza ishte shqiptare ndersa ka qendruar nen rrenoja per 2 ore e gjysem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: Termeti, 1 i vdekur e 15 te plagosur ne Greqi   Mon Jun 09, 2008 5:37 pm

dhe ne i bejme thirrje te gjithe emigranteve shqiptar qe ndodhen ne Greqi qe te kthehen ne shqiperi Laughing

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
 
Termeti, 1 i vdekur e 15 te plagosur ne Greqi
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Greqi, pėrleshje mes shqiptarėve dhe pakistanezėve nė burgun e Koridhalosė, dy tė vdekur dhe 21 tė plagosur
» Xhevat Rexhaj: S'mund tė pajtohem se ka vdekur Ibrahim Rugova
» Njoftime pėr tė pame dhe pėrkujtime
» Milazim Kadriu: Poezi pėr dėshmorėt e kombit (III)
» Qamil Zekolli:Dikush lind ditė pėr ditė , dikush edhe i vdekur jeton

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Lajme te portalit-
Kėrce tek:  
Free forum | Computers and Internet | Software | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Create a free blog