MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 njeriu i zemres???

Shko poshtė 
AutoriMesazh
era
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

MesazhTitulli: njeriu i zemres???   Sun Jun 08, 2008 7:12 pm

un doja te dija cfare kriteresh duhet te plotesoje nje vajze/djale qe te beje pjese ne zemren tuaj???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Re: njeriu i zemres???   Sun Jun 08, 2008 7:15 pm

per mua rendesi ka qe te jete e drejt dhe e sinqert!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
TAPA-aka-EPPK
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 198
Join date : 10/05/2008
Location : Kuala-Peqin (Malaysia)

MesazhTitulli: Re: njeriu i zemres???   Mon Jun 09, 2008 8:47 am

sinqeriteti dhe respekti......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peqini.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: njeriu i zemres???   Mon Jun 09, 2008 6:35 pm

tme pershtatet ne tip. te kemi gustot e njejta tme doje e respektoje.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
maela
Antar i ri
Antar i ri


Numri i postimeve : 11
Join date : 18/05/2008

MesazhTitulli: Re: njeriu i zemres???   Thu Jun 12, 2008 12:16 pm

te zesh vend tamam ne zemren e nje njeriu mund te te duhet sh koh ose pak,mjafton per mua te jete njeri i mire(me zemer te mire,e ne gjitha drejtimet e tjera,psh ne sjellje,mendime etj),te me kuptoj,te me doje,dhe respektoj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sara
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 124
Join date : 13/05/2008
Age : 62

MesazhTitulli: Re: njeriu i zemres???   Thu Jun 19, 2008 7:45 pm

asnje kriter po te ngjiti te ngjiti nese pastaj ēdo gje behet kriter i pranushem.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Jonida1981
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 52
Join date : 16/06/2008

MesazhTitulli: Re: njeriu i zemres???   Tue Jul 01, 2008 4:26 pm

mire e ke Sara, s'hyjne ne pune kriteret po hyri tjetri/tjetra ne zemer. Kriteret filtrohen vetvetiu te karakteret tona nese perputhen shume gjera ne mes...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: njeriu i zemres???   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
njeriu i zemres???
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Sa sheqer mund tė konsumoj njeriu
» Ē' ĖSHTĖ NJERIU? CILA ĖSHTĖ ORIGJINA? ĒFARĖ LLOJ SHORTI KA AI?
» Skeleti gjigand
» Avni Rudaku-Rudi: Poezi antipėrsėritėse: Kur njeriu gabon, pėrsėri gabon!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Ndjenje dhe dashuri :: Ne kerkim te romances-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Sosblogs