MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 te apasionuarit pas kinemase

Shko poshtė 
AutoriMesazh
era
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

MesazhTitulli: te apasionuarit pas kinemase   Thu Jun 05, 2008 3:16 pm

cili eshte filmi(komedia,humori,teatri etj) qe nuk iu lodh asnjehere sikur ta shikonit dhe per dite?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: te apasionuarit pas kinemase   Thu Jun 05, 2008 3:44 pm

nga filmat vdes per "fantaghiron" kurse nga te tjerat vetem portokallia Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
era
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: te apasionuarit pas kinemase   Thu Jun 05, 2008 9:04 pm

un per vete vdes duke qeshur sa here qe shoh pallati 176...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: te apasionuarit pas kinemase   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
te apasionuarit pas kinemase
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Kultura :: Tema shoqėrore-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Sosblogs.com