LUSHNJA PORTAL
MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 ~~Kush mendoni se eshte me e vjeter....???

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Tallava!
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

MesazhTitulli: ~~Kush mendoni se eshte me e vjeter....???   Thu Jun 05, 2008 12:20 am

Kush mendoni se eshte me e vjeter veza apo pula ??? lol! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 30
Location : Genova

MesazhTitulli: Re: ~~Kush mendoni se eshte me e vjeter....???   Thu Jun 05, 2008 12:22 am

pula them une ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: ~~Kush mendoni se eshte me e vjeter....???   Thu Jun 05, 2008 12:22 am

pula Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Tallava!
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

MesazhTitulli: Re: ~~Kush mendoni se eshte me e vjeter....???   Thu Jun 05, 2008 12:23 am

hmmm po pula nga kush behet ??? Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 30
Location : Genova

MesazhTitulli: Re: ~~Kush mendoni se eshte me e vjeter....???   Fri Jun 06, 2008 6:57 pm

nga veza mo dardh ,po pse vezen kush e beri?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: ~~Kush mendoni se eshte me e vjeter....???   Fri Jun 06, 2008 7:04 pm

Ne fakt une di qe u krijua pula e para pastaj pula beri vezen. Pulen e krijoi zoti ne fillim. Sic krijoi Adamin Even dhe te tjeret me rradhe !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Esmerja
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 58
Join date : 08/05/2008
Age : 32

MesazhTitulli: Re: ~~Kush mendoni se eshte me e vjeter....???   Fri Jun 06, 2008 10:25 pm

edhe une pula mendoj , sepse veza muind te kete qene edhe ndonje shpende tjeter dhe ka dale pule pastaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Tallava!
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

MesazhTitulli: Re: ~~Kush mendoni se eshte me e vjeter....???   Fri Jun 06, 2008 10:41 pm

hmmm vallai une per vete sjam i sigurt Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
Esmerja
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 58
Join date : 08/05/2008
Age : 32

MesazhTitulli: Re: ~~Kush mendoni se eshte me e vjeter....???   Fri Jun 06, 2008 10:51 pm

po na e thuaj se me cmendi kjo pune vezes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Tallava!
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

MesazhTitulli: Re: ~~Kush mendoni se eshte me e vjeter....???   Sat Jun 07, 2008 12:03 am

vallai dhe mua me cmeni kjo puna e vezes se them qe pula ka dal prej vezes por hmmm Laughing Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: ~~Kush mendoni se eshte me e vjeter....???   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
~~Kush mendoni se eshte me e vjeter....???
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Nga Flori Bruqi:Kush ėshtė Behgjet Pacolli ??
» Kush ėshtė vajza tė cilėn nė 19:30 e presin nė "randez-vous" mbi tre milionė shqiptarė!
» Kush i tha Zahir Pajazitit ta vranė Dr. Rugoven?-Flet Hasan Zeneli, bashkėluftėtar i Zahir Pajazitit: Duhet tė zbardhet vrasja e Zahirit
» Ėshtė edhe njė pyetje tjetėr pėrveē kush ėshtė Nazim Bllaca. Kush ėshtė SHIK-u?
» Faruk Tasholli: Me tetovarėt nė Gjermani - Kush ma i pari bani...

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Argetim dhe zbavitje :: Gjeagjeza dhe kuriozitete-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Free blog